Nie działa podgląd obrazu w programie Any Video Converter

Witam. Zauważyłem, że w programie do konwersji filmów Any Video Converter nie działa mi wewnętrzny podgląd plików video. To jest najnowsza wersja. Jak wczytuję jakiś plik video i naciskam _ Play _ w okienku z prawej strony to tylko na samym początku coś na ułamek sekundy słychać i natychmiast się wyłącza. Pokażę to: tutaj

I tak jest już od kilku wersji, które aktualizuję. Nie działa, niezależnie od formatu pliku.

Kodeki mam K-Lite Codec Pack Full , DirectX 9.0.c.

Jeśli ktoś z was wie co tu może być grane to byłbym wdzięczny za pomoc ?

Dopiero zdałem sobie sprawę że u mnie też nie działa (używam programu już jakiś czas a jeszcze nigdy tego nie sprawdzałem :slight_smile: ).

Czyli jak to rozumieć ? Że tam jest jakaś wada wewnętrzna, programistyczna w samym programie ? :?

Ja spotkałem się z takim przypadkiem, że u innego użytkownika właśnie to jednak działało. Tylko nie bardzo wiadomo czym to jest powodowane. Co ma wpływ na działanie tego.

Sama konwersja formatów działa u mnie, edycja już nie, no bo właśnie nie ma podglądu.

Przy każdym wybranym pliku są też takie symbole (cięcia i efektów), klikając je więc pojawia się nowe okienko. I u mnie odtwarzanie tam też nie działa.

Nie domyślasz się z czym to może być związane ? No bo skoro u jednych działa, u mnie i ciebie nie - to chyba świadczy, że coś jest w naszych komputerach nie wystarczające lub tego brak ? Dlaczego to tak uporczywie nie działa, bo niby to nic wielkiego, ale trochę szkoda bo programik w sumie świetny.

Może stare sterowniki, tylko jakie może audio, może karty graf., sieciowej lub np. chipsetu ? Właśnie przymierzam się do ich aktualizacji. :slight_smile:

Chociaż jak kliknę nożyczki (przycinanie wideo) to otwiera mi się nowe okno w który już jest podgląd.

Już wiem co było przyczyną tego problemu i polecam Tobie to też jeśli ci nie działa. :slight_smile:

Jak sprawdziłem w menu _ Edycja _>> _ Opcje _ programu na karcie Wideo zmieniłem zaznaczenie Sterownika wyjściowego z Direct3D na DirectX.

I teraz w okienku po prawej stronie odtwarzanie po kliknięciu _ Play _ już działa. :smiley:

Również po kliknięciu przycisku _ Przycinanie _ w nowym okienku działa odtwarzanie.

Natomiast po kliknięciu przycisku _ Efekty _ odtwarzanie dźwięku owszem działa, ale obrazu brak.

Czy to jest prawidłowe ustawienie, czy też należy jeszcze coś zmienić, może w _ Opcjach _ programu ? :lol: