Nie działa prawy przycisk myszy

Witam,

używam systemu WinVista, korzystam z laptopa firmy Samsung. Nie używam zewnętrznej myszy a jedynie wbudowany w komputer pad z lewym i prawym przyciskiem które odpowiadają tradycyjnej myszce.

Wszystko było dobrze do dzisiejszego poranka kiedy podczas używania laptopa, bez żadnego powodu prawy przycisk przestał działać. Zaznaczając tekst w przeglądarce (FF) i klikając na niego, nie mogę go np. skopiować. Kiedy klikam prawym przyciskiem myszy na wolne pole na pulpicie, także nie działa przez co nie mogę np. utworzyć w ten sposób nowego folderu.

Sytuacja jest co najmniej irytująca a ja naprawdę nie mam pojęcia co robić.

Z góry serdecznie dziękuję za wszelką pomoc!

Być może masz zabrudzony ten klawisz wyczyść go np. odkurzaczem, pompką (najlepiej od materacu dmuchanego). To powinno chyba pomóc :slight_smile: .

Powodzenia !

Hmm, nie sądzę, kiedy na niego klikam wydaje dość donośny (standardowy) odgłos i wciska się do końca. Problem chyba nie jest natury manualnej :wink:

Sprawdź program Mouse Emulator 2.2

Nie wiem czy na Viście będzie działać ale chyba tak, a może jest już nowsza wersja ?

XMan , czy program Mouse Emulator zawiera w sobie jakieś pliki .reg, które należy dodać do rejestru?

Ściągnęłam rekomendowany przez Ciebie program ale chcę mieć pewność, że właśnie o to chodzi.

Ten program instalowałem tylko raz kilka lat temu podczas naprawiania laptopa kolegi i nie pamiętam dokładnie.

Pomógł :slight_smile:

A co to szkodzi jak jest Freeware ?