Nie działa program Incredimail

Korzystałam z tego programu kilka lat, bez żadnych problemów. Od trzech tygodni często pojawiał się komunikat typu: “program przestał działać, zamknij, powiadomimy , kiedy problem zostanie usunięty…” i na tym koniec. Sam nigdy się nie włączył a po restarcie  czasami tak i działał wówczas normalnie. Od dwóch dni w ogóle nie działa. Odinstalowałam, zainstalowałam ponownie i dalej ta sama sytuacja. Teraz  go wywaliłam. Ale byłam do niego przyzwyczajona i chcę go znowu. Co mam robić ?

System windows 10 z wszystkimi aktualizacjami, wersja programu incredimail najnowsza, zainstalowana z ich strony.

Tak, bo 10-tka jest dopiero niecałe pół roku. Ale od początku, tzn. od lipca przez cały czas nie było problemów. Przed kilkoma dniami weszła olbrzymia aktualizacja tego systemu - z pocztą nawet było lepiej. A tu od wczoraj już kompletna klapa.

Informacja pomocy incredimail 16 grudzień 2015:

link

Dzięki.

 

Po odinstalowaniu tej aktualizacji (z linka) wszystko działało, jak należy. niestety, tylko 3 dni. Wczoraj wieczorem problem powrócił i już nie uruchamia się w ogóle. Co jest?

Gdyby ktoś jeszcze mógł pomóc, proszę…

 

Przyszła jakaś aktualizacja ze strony domowej. Pomogło na kolejne dwa dni. I znowu klapa.  Nikt z Was nie spotyka się z takim problemem?