Nie działa program p2p, antywirus nie chce sie uaktualniać

wpisy usuń HJT

od czego ten driver?

Daj log z Silenta

wpis

nie chce sie usunac

no i jeszcze jeden problem… silent nie chce mi sie odpalic, wyskakuje error o takim brzmieniu:

Script: C:\Documents and Settings\Ja\Desktop\Silent Runners.vbs

Line: 89

Char: 13

Error: Could not create object named “WScript.Shell”.

Code: 8007045A

Source: WScript.CreateObject

oto log po probie usunieciu podanych wpisow:

pozostałość po nortonie, jest tego więcej użyj Norton Removal Tool po tym pokaż nowy log z HJT

Poczytaj na dole o błędzie - Silent opis: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=15989

czy nie można to usunąć w następujący sposób.

start-> uruchom-> CMD /C sc delete navapsvc

De Niro napisałem ma pozostałości po Nortonie

nie moge uzyc norton rem tool bo wyskakuje blad:/ ->

C:\Documents and Settings\Ja\Desktop\SymNRT.exe is not a valid win32 application

kombinuje z tym silentem ale nadal nie dziala blad teraz wyglada tak ->

Can’t find script engine “VBScript” for script “C:\Documents and Settings\Ja\Desktop\Silent Runners.vbs”

co sie dziejee ???

help :frowning:

Ok zrób tak:

Start >>> Uruchom >>> services.msc >>> zatrzymaj i wyłącz navapsvc , SymWMI Service, Symantec Network Drivers Service, ScriptBlocking Service, Symantec Event Manager, Symantec Network Proxy, Symantec Password Validation i Symantec Settings Manager po tym uusń wpisy HJT i usuń ręcznie folder

Po wszystkim nowy log

Mój komputer >>> Narzędzia >>> Opcje folderów >>> Typy plików

Na liście znaleźć obecne rozszerzenie VBS >>> podświetlić je i skasować. Następnie wybrać opcję Nowe >>> wpisać nazwę VBS >>> kliknąć Zaawansowane >>> w rozwijalnej liście wybrać jako skojarzony typ VBSscript Script File >>> zatwierdzić

Gutek2222 - żeby było mnie roboty, polecam otworzyć notatnik i wkleić w nim to:

Plik -> zapisz jako -> zmień rozszerzenie na wszystkie pliki -> zapisz pod nazwą FIX.BAT

W trybie awaryjnym odpal plik FIX.BAT i restart kompa :slight_smile: