Nie działa program w wersji 64 bitowej windowsa

Tak jak w temacie, mam mały program który nie uruchamia się na wersji 64-bitowej systemu. Czy istnieje jakiś sposób żeby go uruchomić na 64?

Jeżeli nie działa, to nie pójdzie, może coś by dało uruchomienie w trybie WinXp lub Vista.

Tak na marginesie, może jak byś podał tytuł programiku było by łatwiej określić czy w ogóle nic nie da się zrobić, a może jednak coś będzie.

to jest taki programik symulujący maszyne turinga, mogę gdzieś wrzucić i podać linka na forum jeśli to mogłoby pomoc

Zawsze pozostaje Tryb XP (o ile masz W7 Professional lub wyższą).

Co do trybu XP mam pytanie czy jest jakaś możliwość odpalenia takiego trybu na home premium?

Niestety, ale oficjalnie nie: dedykowany jest wyższym wersjom Sevena, ale możesz spróbować…

Narazie nie mam problemu u użyciem jakiegokolwiek programu, jeśli pojawi się taka przeszkoda to będziemy kombinować.

ale jak odpalić ten tryb xp? i czy to coś pomoże w uruchomieniu programu przeznaczonego na system 32 bitowy?

http://www.pcworld.pl/news/351078/Tryb. … ows.7.html

no to przy okazji mam pytanie co do tego trybu xp, jak dodać menu start (Aplikacje Windows XP Mode) program exe który nie jest instalowany ale chciałbym go uruchomić z poziomu windowsa 7 wybierając go z menu start. Programy które instaluje w trybie XP automatycznie zostają tam publikowane ale jak zrobić żeby udostępnić taki program exe który nie jest instalowany?

A odpal sobie pomoc XP Mode. Tam masz to ładnie wyjaśnione jak dodawać skróty do aplikacji, które się automatycznie nie publikują :wink: