Nie działa program w wersji 64 bitowej windowsa

(Lofi008) #1

Tak jak w temacie, mam mały program który nie uruchamia się na wersji 64-bitowej systemu. Czy istnieje jakiś sposób żeby go uruchomić na 64?

(WooQash) #2

Jeżeli nie działa, to nie pójdzie, może coś by dało uruchomienie w trybie WinXp lub Vista.

Tak na marginesie, może jak byś podał tytuł programiku było by łatwiej określić czy w ogóle nic nie da się zrobić, a może jednak coś będzie.

(Lofi008) #3

to jest taki programik symulujący maszyne turinga, mogę gdzieś wrzucić i podać linka na forum jeśli to mogłoby pomoc

(Dritone) #4

Zawsze pozostaje Tryb XP (o ile masz W7 Professional lub wyższą).

(krzysiekx) #5

Co do trybu XP mam pytanie czy jest jakaś możliwość odpalenia takiego trybu na home premium?

(Dritone) #6

Niestety, ale oficjalnie nie: dedykowany jest wyższym wersjom Sevena, ale możesz spróbować...

(krzysiekx) #7

Narazie nie mam problemu u użyciem jakiegokolwiek programu, jeśli pojawi się taka przeszkoda to będziemy kombinować.

(Lofi008) #8

ale jak odpalić ten tryb xp? i czy to coś pomoże w uruchomieniu programu przeznaczonego na system 32 bitowy?

(Dritone) #9

http://www.pcworld.pl/news/351078/Tryb. ... ows.7.html

(Lofi008) #10

no to przy okazji mam pytanie co do tego trybu xp, jak dodać menu start (Aplikacje Windows XP Mode) program exe który nie jest instalowany ale chciałbym go uruchomić z poziomu windowsa 7 wybierając go z menu start. Programy które instaluje w trybie XP automatycznie zostają tam publikowane ale jak zrobić żeby udostępnić taki program exe który nie jest instalowany?

(Dritone) #11

A odpal sobie pomoc XP Mode. Tam masz to ładnie wyjaśnione jak dodawać skróty do aplikacji, które się automatycznie nie publikują :wink: