Nie działa przytrzymanie klawiszy i przyciski multimedialne

Witam, mam problem z moją klawiaturą Natec Swordfish. Z tego, co się orientuję, nie ma do niej żadnych konkretnych sterowników. A więc chodzi o to, że nie działa przytrzymanie klawisza, po prostu zamiast lecieć sobie np. aaa… jak się przytrzyma to jest po prostu a. Tak samo jest z backspace. I jest jeszcze jeden problem. Nie działają żadne klawisze multimedialne, do tej pory działało podgłaśnianie/przyciszanie, ale ostatnio nawet to nie działa :?

W czym może tkwić problem?

Mam Win XP.

A sprawdzałeś na innej klawiaturze?Wiadomo by było już bardziej w czym tkwi przyczyna…

Na mojej poprzedniej klawiaturze działało wszystko dobrze. Tylko w tej nagle przestało a raczej nie działało od początku (mam tu na myśli klawisze multimedialne).

Klawiatura kupowana była na allegro ze sklepu, więc raczej odsyłanie na gwarancję do nich mija się z celem, bo to długo potrwa.

Spróbuj usunąć sprzęt(klawe) w menadżerze urządzeń i rebootnij kompa.Powinno zainstalować od nowa stery.Może coś zmieni…

Nadal nie działa.

Sprawdź na innym kompie?Jaki system?

Napisałam, że mam XP-ka. A do innego komputera nie mam dostępu.

Tu masz stronę producenta…może pomogą?

http://natec.pl/index.php?lang=en&page=10

yakste popatrz dokładnie nim podasz linka…Na stronie producenta nic nie ma.Przy produkcie pisze nawet że nie dostarczają ze sprzętem oprogramowania…