Nie działa przytrzymanie klawiszy i przyciski multimedialne


(Aneta002) #1

Witam, mam problem z moją klawiaturą Natec Swordfish. Z tego, co się orientuję, nie ma do niej żadnych konkretnych sterowników. A więc chodzi o to, że nie działa przytrzymanie klawisza, po prostu zamiast lecieć sobie np. aaa... jak się przytrzyma to jest po prostu a. Tak samo jest z backspace. I jest jeszcze jeden problem. Nie działają żadne klawisze multimedialne, do tej pory działało podgłaśnianie/przyciszanie, ale ostatnio nawet to nie działa :?

W czym może tkwić problem?

Mam Win XP.


(Lukaszk 89) #2

A sprawdzałeś na innej klawiaturze?Wiadomo by było już bardziej w czym tkwi przyczyna..


(Aneta002) #3

Na mojej poprzedniej klawiaturze działało wszystko dobrze. Tylko w tej nagle przestało a raczej nie działało od początku (mam tu na myśli klawisze multimedialne).

Klawiatura kupowana była na allegro ze sklepu, więc raczej odsyłanie na gwarancję do nich mija się z celem, bo to długo potrwa.


(Lukaszk 89) #4

Spróbuj usunąć sprzęt(klawe) w menadżerze urządzeń i rebootnij kompa.Powinno zainstalować od nowa stery.Może coś zmieni...


(Aneta002) #5

Nadal nie działa.


(Lukaszk 89) #6

Sprawdź na innym kompie?Jaki system?


(Aneta002) #7

Napisałam, że mam XP-ka. A do innego komputera nie mam dostępu.


(ichito) #8

Tu masz stronę producenta...może pomogą?

http://natec.pl/index.php?lang=en&page=10


(Lukaszk 89) #9

yakste popatrz dokładnie nim podasz linka...Na stronie producenta nic nie ma.Przy produkcie pisze nawet że nie dostarczają ze sprzętem oprogramowania..