Nie działa telewizor po podłączeniu z notebookiem

Witam mam pewien problem otóż , kiedy podlanczam telewizor lg rz20la90 chciał bym podłączyć go do notebooka aspire one 725 gdy podlaczam go przez kabel vga i nic się nie dzieje przełączam na av1 av2 i wszystkie rozdzaje ale nic nie pomaga , dzięki z góry

A zmieniałeś tryb wyświetlania w laptopie ? Nie wiem jak to jest w acerach, ale ja w Dell mam to pod fn+F1, popatrz jak jest u ciebie.

w tv ustaw odpowiedni sygnał a w notebooku naciśnij przycisk win+p i wybierz interesujący cię tryb wyświetlania.

w tv nie ma tego trybu pc…pisze ze te wejzcie w tv jest servisowe

to bez znaczenia jak jest w tv, każdy ma inaczej, po prostu podłącz kablem jaki masz, w notebooku kliknij przycisk win+p i wybierz Duplikuj i wtedy w ustawieniach tv sprawdzaj sygnał na każdym wejściu, vga, pc, hdmi itd aż znajdziesz obraz pulpitu.

ok sprawdzilem te wejscie to było serwisowe i nic z tego.mam jeszcze jedno pytanko netbook ma wyjscie hdmi .czy jest mozliwosc podlączenie kabla hdmi na czincze?? dodam ze tv nie ma wejscia hdmi . ma tylko s video i euro i czinczeb .

fizycznie tak, na allegro tego pełno sprzedają ale to jest zwykłe naciąganie ludzi na kase bo praktycznie takie kable nie działają. hdmi to jest sygnał cyfrowy a chinche/euro analogowy więc by taki kabel działał musiałbyś kupić konverter sygnału a to już troche kosztuje.

a czy przez te wejzcie serwisowe mozna netbooka podlaczyc?? przez kabel pc

Dodane 08.01.2013 (Wt) 18:14

http://allegro.pl/adapter-z-pc-laptop-n … 85241.html a czy ta przejsciowke jak podlacze do laptopa i pod to czincze i odrazu do telewizora bedzie to dzialac ?

taka przejściówka powinna działać ale ręki na to nie postawie bo nigdy nie sprawdzałem ale oczywiście pamiętaj że będzie bez dzwięku bo VGA nie przesyła dzwięku tylko sam obraz.

a jakoś obrazu bendzie dobra?