Nie działa tryb niewidoczny na gg

(Pax555) #1

Gdy chcę dać tryb niewidoczny na gg to daje mi na serwerze jako dostępny, pomimo iż u siebie mam niewidoczny i wszyscy na gg widzą mnie jako dostępnego, sprawdzałem na innym koncie użytkownika siebie i rzeczywiście tak jest. Robiłem reinstal gg, pousuwałem te pozostałości po gg w moich dokumentach i w rejestrze i po zainstalowaniu na nowo przez jakiś tydzień wszystko było ok, a dzisiaj sprawdzam i ten problem powrócił ;/ dodałem też swój nr w gg to tam widzę siebie jako niewidoczny, ale tak w rzeczywistości nie jest

I mam pytanie czy jest jakiś sposób żeby temu zaradzić?

Używam też aqq lecz jakoś tam gg nie chce mi się odpalić

(Seba86mu) #2

To nie wina programu, tylko wina serwerów.

Znów są jakieś problemy z GG.

Nie tylko Ty masz takie problemy dzisiaj.

(Zbych ) #3

Od kiedy GG zmieniło włąsciciela to dzieją się niedobre rzeczy z tym komunikatorem , przynajmniej kilka razy dziennie przestaje działać , widadomości docierają nieraz po kilku dniach , zdarzyło mi się że pisząc na bieżąco z pewną osobą w pewnej chwili otrzymałem od tej osoby wiadomości wysłane kilka dni wcześniej. Niedobrze się dzieje i przydało by się " informatyków" z gg "zalać" masą emaili przedstawiających problemy a może wtedy poprawią się. Najgorasza sprawa jest z niużywanymi numerami gg po jakimś czasie zostają nadawane nowym userom.