Nie działa tryb niewidoczny na gg

Gdy chcę dać tryb niewidoczny na gg to daje mi na serwerze jako dostępny, pomimo iż u siebie mam niewidoczny i wszyscy na gg widzą mnie jako dostępnego, sprawdzałem na innym koncie użytkownika siebie i rzeczywiście tak jest. Robiłem reinstal gg, pousuwałem te pozostałości po gg w moich dokumentach i w rejestrze i po zainstalowaniu na nowo przez jakiś tydzień wszystko było ok, a dzisiaj sprawdzam i ten problem powrócił ;/ dodałem też swój nr w gg to tam widzę siebie jako niewidoczny, ale tak w rzeczywistości nie jest

I mam pytanie czy jest jakiś sposób żeby temu zaradzić?

Używam też aqq lecz jakoś tam gg nie chce mi się odpalić

To nie wina programu, tylko wina serwerów.

Znów są jakieś problemy z GG.

Nie tylko Ty masz takie problemy dzisiaj.

Od kiedy GG zmieniło włąsciciela to dzieją się niedobre rzeczy z tym komunikatorem , przynajmniej kilka razy dziennie przestaje działać , widadomości docierają nieraz po kilku dniach , zdarzyło mi się że pisząc na bieżąco z pewną osobą w pewnej chwili otrzymałem od tej osoby wiadomości wysłane kilka dni wcześniej. Niedobrze się dzieje i przydało by się " informatyków" z gg “zalać” masą emaili przedstawiających problemy a może wtedy poprawią się. Najgorasza sprawa jest z niużywanymi numerami gg po jakimś czasie zostają nadawane nowym userom.