Nie działa upload na wstaw.org

Cześć. Nie wie ktoś co się dzieje obecnie z serwisem Wstaw.org, bo uporczywie nie działa mi tam przesyłanie plików na ich serwery i wyświetla się błąd dostępu do strony ?

Pisałem też maile do ich wsparcia w tej sprawie, ale wygląda na to że też jest tam jakiś problem bo dostaję zwroty od Mailer Daemona ?

Help. :slight_smile:

avk.png

Ja jakoś problemów nie mam :stuck_out_tongue:

Nie dostałeś bana etc ? Próbowałeś uploadu po rejestracji / uploadu innego pliku ?

Jakiego tam znowu bana, żarty sobie chyba ze mnie stroisz ???!? :stuck_out_tongue: :^o

Nigdy w życiu i nigdzie nie dostałem zresztą bana, bo niby za co ??? :stuck_out_tongue:

No jasne, że jestem tam zalogowany i zarejestrowany, bez tego nie mógłbym nic przesyłać to znowu kiepski dowcip ! [-X

Zawsze było dobrze, wrzucałem tam nawet większe pliki od tego 4 MB-owca i działało.

Tak, spróbowałem teraz mniejszy plik wrzucić i on nawet został poprawnie przesłany.

Ale coś nie tak jest z tym hostem, to nie pierwszy raz mają tam jakieś problemy.

Skoro nawet maila nie da się przesłać.

Ale dziwne, skoro twierdzisz że tam u ciebie działa… toby wykluczało np. reset ich bazy ?? ![-o<

A teraz to nawet po próbie przesłania jakiegokolwiek pliku wywala mi to (błąd 404): klik

Wcześniej już też miewałem w tym serwisie podobne errory.

Więc co tu jest grane ? ? ? :?

Było, że nie działał wstaw.org, wklej.org. Przerzuciłem się na pewniejszy, bezproblemowy hosting. Ja korzystam z http://przeklej.net/ i bardzo sobie chwalę. Zaznaczam sobie, plik prywatny i wpisuje maila, zatwierdzam, żeby mi przysłali linki pliku na maila i daję do etykiety Zachowaj. Dawałem tam setki razy, niepotrzebne bezproblemowo usuwałem z hostingu. Sami nie usuwają, chyba, że mają zgłoszone zastrzeżenie do pliku, który nie powinien być udostępniany.

Bogdan spróbuję tego serwisu, który podałeś bo już szlag mnie trafia z tym wstaw.org.

Bardzo dziwne, bo serwis ten przez dłuższy czas potrafi działać i co ważne dla dużych plików na czym mi zależy, a czasem jak teraz potrafi być problematyczny.

Ale w sumie nie wiesz może dlaczego to ? Bo kolega pisze, że u niego jednak działa, u mnie chwilowo jak sądzę - nie, ale dlaczego czy za duży plik, nie ten typ pliku ? Nie - wszystko jest dobrze, ale czy to ja popełniam gdzieś błąd ? #-o

Ale w tym Twoim serwisie to jak jest bo nie znam go ? Czy mogę wrzucać jak rozumiem duże pliki (do 100 MB to ważne) i oni je tam trzymają w bazie i są dostępne różne linki do nich - o co mi właśnie chodzi, nie chcę linków na maila ?

Ale jeśli nie można inaczej to ostatecznie może być i to.

Te 100 MB to jest dla pojedynczego pliku limit, tak a nie ogólnie sumarycznie ?

Jeśli sam usuwam pliki to dobrze, o to mi też chodzi.

Jakie rodzaje plików można wrzucać ? :slight_smile:

Te 100MB, to dla pojedynczego pliku. Linki możesz sobie skopiować do notatnika i mieć na zaś. Właśnie tak zabezpieczam swoje dokumenty od dawna, a linki przechowuje na poczcie, ponadto udostępniam prywatnie moje autorskie ebooki zrobione na 3D w .exe i PDF. Od roku, nigdy nie było jakiegokolwiek incydentu z przeklej.net. Nic nigdy mi nie włazi z tej stronki. Działam na laptopie i pc. Jest w ulubionych, czyli zakładkach, a przydaje się. Pobierając swój plik, jest on dokładnie taki sam, bez najmniejszego cienia. Sprawdzałem.

Przy wysłaniu masz na dole do zaznaczenia, że to plik prywatny. Z linkiem do pobrania, czy bezpośrednim linkiem, robisz, co uważasz.

Wszystkie rodzaje plików można wysyłać, czyli od graficznych, do exe. Otrzymujesz z linkami do pobrania, także linka do usuwania. Dlatego wspomniałem o notatniku.

Jeśli rzeczywiście tak jest od strony zabezpieczeń jak piszesz z tym hostingiem to w porządku biorę to za dobrą monetę. :biggrin:

Ale czy linki do plików i same pliki są trzymane w bazie na serwerze z możliwością odesłania ich dalej ?

Tyle czasu używam i hosting sam nic nie odsyłał, bo nawet nie wiem gdzie, po co miałby to robić i o takich praktykach nie słyszałem nawet. Co do bezpieczeństwa, to sam widzisz. Dodajesz plik z lokalizacji. Żadna rekla Ci nie pcha się, ani nie zasłania. Potem są gdzieś skromne na uboczu. Fakt, że grubszy plik się dłużej ładuje. Tak samo pokazuje filtr smartscreen na ie, że strona też w porządku. Gdy od kogoś otrzymuje plik, to w PeStudio, na virus total, zawsze jest od 44 do 48 sprawdzających antywirusów. Nigdy na tej stronie nie musiałem korzystać z przycisku, żeby zgłosić niebezpieczny, czy tylko wątpliwy plik.

Przeniesiono z działu Problemy z oprogramowaniem.