Nie działa uzupełnianie adresów w Google Chrome dla Linuksa

Witam serdecznie, posiadam system Ubuntu 10.04, 32 bit. Zainstalowałem najnowszą wersję Google Chrome z pakietu deb z oficjalnej strony. Konkretna wersja to 5.0.375.70.

I chodzi o to, że nie działa mi samoczynne uzupełnianie adresów stron www. Wiecie o co chodzi, jak wpiszę np dwie pierwsze literki to pojawia się cała nazwa strony w pasku adresu. Niestety, ale u mnie tego nie ma. Wpisuję nazwy stron które oczywiście odwiedzałem i często odwiedzam, daję nawet po 3 pierwsze literki, ale żadnej strony nie uzupełnia.

Co zrobić, aby to działało. Czyściłem wszystkie dane przeglądarki z całego okresu. Również usuwałem przeglądarkę poprzez Synaptic i dałem Zaznacz do całkowitego usunięcia, wgrałem ponownie, ale nie pomogło.

Kliknij w ikonę “klucza” w prawym górnym rogu okna chrome, potem wybierz “Opcje”, w okienku które się pojawi, zakładkę “Dla wymagających” i włącz “Automatyczne wypełnianie formularza”.

Potem, ewentualnie, Wyczyść zapisane dane formularzy.

Znalazłem na forum jeszcze to:

mam-pytanie-autouzupelnianie-chrome-t294069.html

Nie działa, dalej adresy stron www w pasku adresu nie wypełniają się. Nawet przywróciłem wszystkie ustawienia do domyślnych.

Ale odkryłem ciekawą rzecz, w Google Chrome nie zapisuje mi się w ogóle historia. Mam wgraną wtyczkę Recent History, który w wersji Chrome dla Windows spisuje się świetnie, zresztą na Linuksie też było dobrze. Tylko teraz ona nie widzi w ogóle historii i zdaje się, że niestety ma racje. Otóż przeglądarka jakby nie zapamiętuje tych adresów stron www które odwiedzam i dlatego nie chce ich automatycznie uzupełniać.

Ktoś wie jak ten problem rozwiązać?