Nie działa ważny program pod Vistą

Witam…

Mam WIELKI problem…używam Visty, wcześniej XP i na nim kilka lat używałem programu KEYBOARDEX (wkleja dowolny tekst po naciśnięciu wcześniej ustalonej przeze mnie kombinacji klawiszy)…odpalam go na Viście, uruchamia się, wszystkie funkcje aktywne…niestety nie “wkleja” tekstu :frowning: Czyli nie robi tego, do czego jest przeznaczony. Próbowałem uruchomić go w trybie zgodności Xp…też nic.

Zastępczy program odpada bo:

Lata przyzwyczajeń, przez 3 godziny testowałem 7 innych o podobnym przeznaczeniu programów i każdy miał wady. W jednym nie mogłem używać np F1, F2, F3, ALT +1 itp, itd, w innym nie wklejał w okna które chciałem, następny używał kosmicznych kombinacji…

BARDZO zależy mi na działaniu TEGO programu pod Vistą! To prosty program, jestem delikatnie pisząc zaskoczony jego brakiem działania. Widzi wszystkie moje skróty, ale nawet w Notatniku nic nie wkleja :confused: Pomoże ktoś? Pozdrawiam

Spróbuj zainstalować i/lub uruchomić ten program jako Administrator.

Kliknij na ikonę PPM i wybierz “Uruchom jako administrator”.

Niestety, nie pomogło :?

tam cos piszesz o trybie zgodnosci… ja kiedys mialem problem z foobarem i dopiero tryb zgodnosci z win 95 pomogl. Zatem poproboj wszystkie tryby zgodnosci moze sie ktorys okaze prawidlowym.

Niestety…próbowałem w KAŻDYM trybie zgodności, zainstalować, odpalić, jako Administrator i NIC :o