Nie działa większość stron WWW

Witam, od kilkunastu dni męczy mnie pewien problem. Pewnego dnia prubuje wejść na gamecorner.pl i nie mogę, więc myślałem że to wina stronki. Ale jak się później okazało to nie była Ich wina lecz moje (coś nie tak z mojej strony). Nie działa mi większość stron np. nasza-klasa.pl, demotywatory.pl, joemonster.org, kretyn.com, bash.org.pl, onet.pl i wiele innych. Gdy wpisuje adres w pasek przeglądarki strona zdaje się ładować ale nigdy do końca. Posiadam aktywną subskrypcje na Nortona 2009, wersja Internet Security. Przeskanowałem komputer, również skanerami online. Zainstalowałem też Kaserskiego Trial wersje, też nic nie znalazł. Wgrałem ponownie Windows XP, poprzednio miałem Viste. Problem nadal występował. Posiadam neostrade, opcje 512. Do tego Livebox, z livebox’em łącze sie przez wi-fi. Próbowałem resetować livebox- niestety bez rezultatu. Pierwszy raz spotykam się z takim problemem.

Prosze o pomoc i z góry dziękuje.

Pozdrawiam Loczek__16.

Wyłącz nortona, wyłącz firewall windowsowy, ustaw DNS-y na 156.154.70.1 oraz 156.154.71.1 i napisz czy problem ustąpił. Ewentualnie to samo zrób dla trybu awaryjnego z obsługą sieci i daj znać czy wtedy działa poprawnie

Wczoraj powróciłem do Visty, od początku nie mam Nortona. Wyłączyłem windowsowy firewall. Ustawiłem DNS’y, a następnie uruchomiłem ponownie komputer. Strony te, które działały ładują sie troche szybciej. Te z którymi występował problem nadal się nie otwierają. Zaraz sprubuje w trybie awaryjnym.

Jeżeli korzystasz z routera - reset. Jeżeli masz kilka partycji na komputerze - powiedzmy miałeś wirusa na C:/ , przed formatem zwiał na D:/ a potem spowrotem zaatakował komputer.

Jak już wcześniej pisałem reset routera już robiłem. Mam kilka partycji na komputerze. Skanowałem kilkoma antywirami i nic nie znalazły.