Nie działa wifi po aktualizacji Windowsa

Wczoraj zaktualizował mi się Windows 7, a dzisiaj stwierdziłem, że Wifi nie działa, nie wyszukuje sieci. Zainstalowałem od nowa sterowniki, ale nic to nie dało.
Wklejam informację z ipconfig:
https://www.wklej.to/uC8wH

Wychodzi na to, że status ma odłączony. Jeżeli Intel. A w menedżerze sprzętu jest ok i to urządzenie działa poprawnie ? Spróbuj odinstalować wifi z menadżera urządzeń, masz połączenie jeszcze lan i wymuś wyszukiwanie sprzętu przez menedżer urządzeń.

1 polubienie

Odinstalowałem w menadżerze i zainstalowałem jeszcze raz nic niestety nie dało. Zrobiłem również aktualizację Windowsa z płyty, żeby nie robić formatki i też nic nie dało. Zastanawiam się czy uszkodzenie WiFi i aktualizacja systemu w tym czasie to przypadkiem nie zbieg okoliczności i wina leży w sprzęcie.

Czy masz PC i oddzielnie wifi jako osobny komponent włożony do pceta czy laptopa na gwarancji ?

Ja bym obstawiał nie kompatybilny sterownik z najnowszym wydaniem aktualizacji.

Trzeba by postestować na jakimś Linux Live.

Laptop na gwarancji. Jeżeli byłaby to kwestia niekompatybilnosc sterownika z win po aktualizacji to po zrobieniu reinstal systemu wszystko powinno wrócić do normy. Tak się nie stało. WiFi nie działało nadal a win przeprowadził ponowną aktualizację.

Daj na gwarancję. Niech zajrzą. Może wifi uszkodzone.

1 polubienie