Nie działa WIFI w Windows 7 64bit Professional

Witam.Mam problem z działającym wifi. Niby mam wgrane stery prawidłowe to nie wykrywa mi sieci wcale.Próbowałem zobaczyć przez systemowego pomocnika i wyskoczyło mi coś takiego (Obrazek 1) ale mam włączony przełącznik.Aktualizowałem sterowniki ale też nic nie dało(obrazek 3). Instalowałem wszystkie sterowniki do mojego laptopa ale też nie pomogło.W centrum mobilności pokazuje że nie działa WIFI (obrazek 2).Pomyślałem że to usługi są wyłączone ale sprawdziłem i działają.Nie mam takich problemów na innych systemach(o linuxie).Nie wiem co może być przyczyną.Przedtem działało wifi. Mogę podejrzewać że po aktualizacjach coś się stało.

2

post-147337-0-61278700-1512816765

Nic nie pomaga zmienianie sterowników.Włączałem przełącznik sprzętowy.Wifi działa na linuxie z marszu.Chciałbym zaznaczyć że na początku wifif działało.Ale ponieważ przez większość czasu spędzałem na necie z gsm to nie uzywałem

Daj zrzut ekranu z Menadżera urządzeń z rozwinietymi kartami sieciowymi.

Proszę:

Jak temat zamknąć?

Wyślij PW do jednego z moderatorów/ administratora, choć tutaj raczej nie praktykuje się zamykania tematów.

Dalej WiFi ci nie działa??

Też jestem ciekaw.
Sterowniki miał nieaktualne według strony Intela.
Zrobił update
Może to pomogło i zadziałało

Nic nie dało aktualizacje sterowników.Po prostu wyłącznik sprzętowy do wifi nie reagował na przycisk.Przeinstalowałem system ale już na linuxa i problem się rozwiązał. Podjerzewam że popsuło się po aktualizacji systemu lub przez program od oczyszczania Windowsa popsuł się.

Jednak rozwiązałem problem.Uruchomiłem program HP Wireless Assistant i włączyłem wifi.I voila!Działa!Śmieszne to jest że takie rzeczy trzeba na windzie zrobić żeby uruchomić proste wifi

Cóż na wymysły producentów laptopów czasem nie ma mocnych :slight_smile: