Nie działa windows store

Nie mogę połączyć się z windows store, nie działają żadne aplikacje z tego sklepu, już mam dość tego systemu, mam prawie czysty system, po ponownym załączeniu przestało działać metro, czy jak tam to się nazywa

http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows-8/what-troubleshoot-problems-app

http://answers.microsoft.com/pl-pl/windows/forum/windows_other-desktop/nie-dzia%C5%82aj%C4%85-mi-aplikacje-po/b2fb75c6-55b1-41ad-aeba-c96ad5a41ecf?page=3&msgId=a62fe5a3-9b80-4609-8ab4-e51b3c16a13d

Już próbowałem z pomocą wymienionych aplikacji i nic, kafelki nie działają, cała robota z instalacją potrzebnych mi programów poszła w piz… Jak można wydawać tak niedopracowany system, cóż muszą wykonać przywrócenie wingrozy. Po 2 godzinach windows ruszył, pytanie na jak długo, przestrzegam nie instalujcie tego badziewia, kłopoty gwarantowane.

Być może twój ekran ma za mało rozdzielczość by uruchomić sklep windows store. Odsyłam Cię do pomocy technicznej microsoft. 

o czym ty piszesz, proszę przeczytaj jeszcze raz mój post, skoro coś pracowało poprawnie to co do rzeczy ma rozdzielczość matrycy swoją drogą to fhd. pisałem do pomocy macroshit i rozłożyli ręce, czyli radź sobie sam człowieku. następnym systemem będzie soft z nadgryzionym jabłkiem, widocznie czas microsoftu dobiegł końca

Nie pisales nic, ze wczesniej dzialalo wiec uznalem, ze nowy. Rozdzielczosc ma znaczenie bo apliakacje metro nie otworza sie jesli twoj komputer nie obsluguje jakichs tam rozdzielczosci.

moj sklep windows takze przestal dzalac , non stop pokazuje ze nie ma polaczenia z internetem , kafelek pogoda nie dziala  , inne kafelki działaja , wczesniej chodzilo wszystko 

 

o co chodzi to jakis globalny problem , bo na drugim laptopie tez nie chodzi … i jak mam pobrac cokolwiek ze sklepu skoro on nie dziala 

 

dajcie znac czy tez tak macie 

456play na forum piszemy w języku polskim, czyli korzystamy z polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż).

kontakty z makroshitem nic nie dały, byłem zmuszony do przywrócenia systemu, po tej operacji sklep pokazał się, moim zdaniem to żadna metoda ale cóż jaki system taka metoda.