Nie działa windows store

Nie mogę połączyć się z windows store, nie działają żadne aplikacje z tego sklepu, już mam dość tego systemu, mam prawie czysty system, po ponownym załączeniu przestało działać metro, czy jak tam to się nazywa

(Atis) #2

http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows-8/what-troubleshoot-problems-app

http://answers.microsoft.com/pl-pl/windows/forum/windows_other-desktop/nie-dzia%C5%82aj%C4%85-mi-aplikacje-po/b2fb75c6-55b1-41ad-aeba-c96ad5a41ecf?page=3&msgId=a62fe5a3-9b80-4609-8ab4-e51b3c16a13d

Już próbowałem z pomocą wymienionych aplikacji i nic, kafelki nie działają, cała robota z instalacją potrzebnych mi programów poszła w piz… Jak można wydawać tak niedopracowany system, cóż muszą wykonać przywrócenie wingrozy. Po 2 godzinach windows ruszył, pytanie na jak długo, przestrzegam nie instalujcie tego badziewia, kłopoty gwarantowane.

(adi0922) #4

Być może twój ekran ma za mało rozdzielczość by uruchomić sklep windows store. Odsyłam Cię do pomocy technicznej microsoft. 

o czym ty piszesz, proszę przeczytaj jeszcze raz mój post, skoro coś pracowało poprawnie to co do rzeczy ma rozdzielczość matrycy swoją drogą to fhd. pisałem do pomocy macroshit i rozłożyli ręce, czyli radź sobie sam człowieku. następnym systemem będzie soft z nadgryzionym jabłkiem, widocznie czas microsoftu dobiegł końca

(adi0922) #6

Nie pisales nic, ze wczesniej dzialalo wiec uznalem, ze nowy. Rozdzielczosc ma znaczenie bo apliakacje metro nie otworza sie jesli twoj komputer nie obsluguje jakichs tam rozdzielczosci.

(Pacikoski) #7

moj sklep windows takze przestal dzalac , non stop pokazuje ze nie ma polaczenia z internetem , kafelek pogoda nie dziala  , inne kafelki działaja , wczesniej chodzilo wszystko 

o co chodzi to jakis globalny problem , bo na drugim laptopie tez nie chodzi … i jak mam pobrac cokolwiek ze sklepu skoro on nie dziala 

dajcie znac czy tez tak macie 

(rgabrysiak) #8

456play na forum piszemy w języku polskim, czyli korzystamy z polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż).

kontakty z makroshitem nic nie dały, byłem zmuszony do przywrócenia systemu, po tej operacji sklep pokazał się, moim zdaniem to żadna metoda ale cóż jaki system taka metoda.