Nie działa WindowsXP

A więc mam taki problem. Problem się zaczął od tego, że miałam rootkita. Zagnieździł się w pendrivie. Zrobiłam więc zalecane usunięcie różnych rzeczy ComboFixem.Potem zamieściłam Logi z Gmera, OTL i SRE a także z SystemLook i AVZ. I dzś zupełnie przypadkiem weszłam na dysk C, a tam były jakieś pliki systemowe, ale bez windowsa. Windows był zainstalowany na dysku D,jak wszystko inne, ponieważ dysk C był zepsuty. Był tam jakiś folder cmd, Recycler, i nie pamiętam trzeciego, ale to chyba było System Volume coś tam a także Autoexec.bat,boot.ini i inne jakiś systemowe, których w ogóle nie powinno tam być.Ja ich tam na pewno nie wkładałam, bo ten dysk, jak już pisałam był zepsuty. Chciałam więc sformatować dysk, ale się nie dało.Więc wykasowałam pliki ręcznie i dałam formatuj ten dysk. Jak wróciłam, to komputer pokazał mi wejście do systemu, czyli wpisz hasło. Wpisałam, a on na to mówi, że nie ma jakiegoś pliku m coś tam, więc Go wyłączyłam a on dał komunikat Operating System Not faund. Co gorsza nagrywanie nowego systemu Windows nic nie dało. Windows się nie uruchamiał. Co gorsze nie wiem co przemianowało mi dysk D na dysk C i zrobiliśmy formatowanie tego dysku C, ale wgrywanie Windowsa nic nie dało. W końcu odłączyliśmy jeden dysk, a komp wtedy w ogóle przestał się uruchamiać. Komp idzie do naprawy. Mam pytanie , co mogło mi przenieść pliki systemowe z D na C i dlaczego?

agata123 ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.