Nie działa wmp i instalowanie programów

Witam ! Mam problem. Ostatnio mój komputer coś się popsuł. Mam Windows 7 Home Premium.

  1. Windows Media Player nie działa. Gdy go próbuję otworzyć ( z każdej lokalizacji ) nic się nie otwiera ani nie wyświetla. Nie można też obejrzeć żadnego filmu ani posłuchać piosenki. Zdjęć też się nie dało otworzyć, ale teraz otwieram przez windows photo vievier.

  2. miałam problemy z google chrome, więc postanowiłam go odinstalować i wgrac ponownie. Jednak nie mogę go zainstalować, żadnej wersji. Wyświetla się , instalacja nie powiodła się. Istalator programu google chrome wymaga aktualizacji systemu windows. Zainstaluj wymagane aktualizacje korzystając ze strony windows update.’’ I tu się pojawia problem że nie mogę wejśc w update który mam w skrócie na pasku, tylko musze wejśc w panel sterowania i wpisać w okno wyszukiwania windows update aby go otworzyć. Aktualizuje się, ale to nic nie daje. Nie mogę tez zainstalowac innych programów np. skype, itunes, winamp.

3)w żadnej przeglądarce nie mogę dodawać zdjęć, załączników na strony np. na pocztę, photobloga. Klikam na pole załącz lub dodaj i nic się nie dzieje

4)nie działa mi też kamerka, którą mam w laptopie

Defragmentowałam dyski, używałam ccleaner, skanowałam dyski i to nic nie pomaga. Można coś zrobić oprócz wgrania nowego systemu ?

olkaa105 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.