Nie działa WRZUTA.pl


(Ada0390) #1

Witam. Nie działa mi wrzuta.pl Kiedy chcę odtworzyć cokolwiek, ‘trwa ładowanie’ i tyle… Mam win7, próbowałam na kilku przeglądarkach. Szukałam rozwiązań na forach, nie znam się na tym, ale próbowałam robić wszystko wg wskazówek i żadne z nich nie pomogły mi z moim problemem. Dodam, że nie działa mi od początku, tzn. odkąd mam nowy lapt.

Proszę o pomoc… :wink:


(adam9870) #2

Trzeba zainstalować najnowszego Flash Playera

Uruchom kolejno każdą przeglądarkę internetową, której używasz (Internet explorer, np. Firefox) i zainstaluj najnowszego Flash Playera ze strony http://get.adobe.com/pl/flashplayer/

Zwracam uwagę, że na stronie http://get.adobe.com/pl/flashplayer/ możesz odznaczyć opcję "Tak, chcę zainstalować program Chrome jako przeglądarkę domyślną oraz pasek narzędzi Google Toolbar do programu Internet Explorer — opcjonalnie. " jeżeli nie jesteś zainteresowany niczym innym poza Flashem. Polecam nie zaznaczać żadnych tego typu opcji. W różnych przegladarkach (Internet Explorer, Firefox, Opera może być Ci proponowany inny program, jeżeli interesuje Cie tylko Flash to nie zaznaczaj tej opcji.

W razie problemów skorzystaj z deinstalatora Flash Player

Więcej o aktualizowaniu Flash Playera [http://www.fixitpc.pl/topic/5-dezynfekc … __p__42415](http://www.fixitpc.pl/topic/5-dezynfekcja-kroki-finalizujace-temat/page view findpost p 42415)


(Ada0390) #3

Dziękuję za obszerną odpowiedź, ale niestety nic to nie dało :frowning:

Może jeszcze jakieś pomysły?