Nie działa wrzuta

Od kilku dni nie mogę odtworzyć żadnej piosenki na portalu wrzuta.pl. To znaczy cały utwór pojawia się i ten pasek do odtwarzania również. Nawet buforuje się do końca ale gdy naciskam znaczek play to nie chce mi się włączyć ta piosenka…

Dodam, że mam Windows 7 używam przeglądarki google chrome ( próbowałam też otworzyć w innych przeglądarkach, ale nie działa ). Wgrałam jave i flasha.

Proszę bardzo o pomoc i z góry wielkie dzięki :wink:

Zapewne nie możesz również korzystać z wyszukiwarki. Miałem taki sam problem. A oto co znalazłem (ponoć oficjalna informacja od wrzuty):

Za jakiś czas wszystko powinno wrócić do normy, trzeba uzbroić się w cierpliwość :slight_smile:

Z wyszukiwarki mogę korzystać normalnie. Dziś od nowa wgrałam system i wszystko na początku było ok :wink: a potem znów to samo :confused:

... zakazane jest kopiowanie (''ściąganie'') z serwisu Wrzuta.pl plików audio, video oraz audio-video do urządzeń użytkownika. ...

Zawsze mnie śmieszą te absurdalne zapisy, a co niby robi cache przeglądarki? Zapisuje/kopiuje/ściąga/“ściąga” pliki audio i wideo oraz audio-wideo z serwisów. Tak naprawdę wrzuta mogłaby oskarżyć każdego jednego użytkownika swojego serwisu :slight_smile:

I tak samo inne strony i serwisy udostępniające treści chronione prawem autorskim.

To dlaczego z wrzuty można ściągać pliki ?

Nie można, ale da radę to zrobić. Lepiej kupić piosenkę przez internet albo płytę, masz lepszą jakość a dodatkowo dajesz zarobić artyście (niestety w mniejszej części tego co zapłaciłeś):wink: