Nie działa wyszukiwanie w systemie Windows

(niezDarek) #1

Witajcie, sprawa ma się następująco:

Ostatnio zauważyłem że klikając na Start i próbując wpisywać nazwę programu jaki chcę uruchomić jak to zawsze robiłem niczego nie wyszukuje, w ogóle nie reaguje na wpisywanie znaków... To samo niczego nie da się wpisać w wyszukiwarce z paska zadań. 

Podejrzewam że uwaliłem, wyłączyłem którąś z usług jakimś cudem za to odpowiedzialną, lecz nie bardzo potrafię dojść do tego którą. Taką mam hipotezę :/ 

(Cedar) #2

Która kompilacja, 10240 czy najnowsza Insider? Działało i przestało w czasie użytkowania tej samej kompilacji?

Mam to samo z najnowszą (10565) do tej pory we wszystkich nie było u mnie tego problemu a z kompilacją 1024 tak mają niektórzy użytkownicy. W sieci widziałem wiele przeróżnych porad, jednak tylko u małej części użytkowników te porady zadziałały.

(niezDarek) #3

Insider 10565, choć dziewczyna ma tą samą kompilację i u niej działa to bezbłędnie, 

osobiście próbowałem już wszystkiego co znalazłem w sieci, przez resetowanie Cortany itd nic nie pomogło. 

(malylysy) #4

Na oficjalnej stronie jest informacja, że w krajach w których nie działa Cortana nie działa też w najnowszej kompilacji wyszukiwanie.