Nie dziala XP

Nie działa mi XP , wyskakuje taka informacja:

Nie można uruchomić systemu Windows, ponieważ następujący plik nie został znaleziony lub jest uszkodzony

\WINDOWS\SYSTEM32\CONFIG\SYSTEM

nie jestem pewna, ale mogło to się zrobić po tym jak avast mi wyskoczył z jakimś trojanem i wzięlam go do kwarantanny

błagam pomóźcie :cry: :cry: :cry:

włóz płytke z windowsem i tak jakbs robiła reinstal systemu tylko w jednym momencie klika sie r aby naprawic/doinstalowac brakujace elementy… tam powinno się to udac doinstalowac brakujące elementy

Poczytaj - szczególnie ostatni punkt w linku.

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=14270

Niestety to nie działa. Pojawia mi się komunikat, że system nie może odnależć pliku. :frowning: :frowning: Ni ema innego sposobu?

Jakiego?

z tego ostatniego linka, co mi podałeś wpisuje po kolei komendy jak w instrukcji

po wpisaniu drugiegiej linijki:

copy c:\windows\system32\config\system c:\windows\tmp\system.bak

pokazuje mi się bląd: system nie może odnależć pliku :cry:

Złączono Posta : 23.11.2006 (Czw) 13:26

znów spróbowałam i teraz mi pokazuje komunikat: Nie można skopiować pliku.

a jak wciskam r to mi każe komputer podać nr instalacji i nie wiem co wpisac :cry:

Nie skopiujesz tego pliku,bo prawdopodobnie go nie ma lub uszkodzony - pomiń go i nie rób jego kopii.

Poczytaj dokładnie podany link.

nie wiem jaki cudem udało mi się wejść na awaryjny do windowsa, teraz musze odtworzyc nowszy rejestr :stuck_out_tongue: oby się udało :mrgreen:

Złączono Posta : 24.11.2006 (Pią) 7:58

ok, jest kolejny problem, kiedy próbuję odtworzyć nowszą kopię rejestru okazuje się że nie ma tam folderu “snapshot” :cry: co robic??

Zgraj dane i najlepiej postaw świeży system,ale problem może się powtórzyć,bo z reguły to problem:

  • pamięć uszkodzona sprawdzić memtest86

  • dysk ma bad sektory/inne - sprawdzić narzędziami producenta dysku.

  • uszkodzona taśma sygnałowa dysku

  • komp przetaktowany - ustawić wszystko na standard.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=25048

chyba to dla mnie zbyt skomplikowane :stuck_out_tongue: :frowning:

Więc daj zarobić serwisowi lub dobremu technikowi który przyjdzie do domu i naprawi kompa.

kiniaa , tylko nie przeplac :slight_smile:

ostatnio koledze przestala dzialac mysz pod portem ps2.

to mu podlaczylem inna pod USB i dzialalo.

wczesniej jak byl w serwisie chcieli za naprawe 250 zł :lol:

cena plyty glownej, a oni chcieli przylutowac do owej plyty nowe wejscie ps2 :shock:

da sie tak wogole? bo niewiem 8)