Nie działa żadna wyszukiwarka

Problem pojawił się wczoraj. Próbuje wejść na internet poprzez jedną z moich wyszukiwarek(opera, mozilla), ale nie udaje mi się ta operacja. Oczywiście z modem chodzi poprawnie, muł i gg też działają bez zarzutów. Problem jest z wejściem na przeglądarki.

Wejść to możesz na drzewo, ale na pewno nie na Internet :lol:

Mylisz pojęcia: Opera czy też Mozilla to przeglądarki. Wyszukiwarka to np. google.

O.K mistrzu- taki przywilej zielonych w tej kwestii, pomyliłem się- takie moje prawo…chodzi mi oczywiście o przeglądarki :smiley:

Znasz odpowiedź, czekam na pomoc.

Spoko ;]

A pojawia Ci się jakiś błąd po uruchomieniu przeglądarki?

Możesz dla pewności jeszcze sprawdzić czy na pewno nie dochodzi net do kompa. Zrobisz to tak: Start > Uruchom > cmd > ping wp.pl

Jeśli pojawią Ci się jakieś wyniki tzn. że masz net na kompie i problem tkwi w czymś innym. Jeśli pojawi się błąd tzn. że netu nie ma.

Nie wiem w jaki sposób łączysz się z Internetem… Być może pies przegryzł Ci kabel? :lol:

Łącze się z netem przez modem, a internet mam bo działa mi gg, normalnie ściągam muze… także połączenie z netem jest :slight_smile: Jak chcę uruchomić przeglądarkę to pojawia mi się komunikat na białym ekranie : Wystąpił problem z aplikacją Opera internet browser i zostanie ona zamknięta. Pod komunikatem pojawia się wyślij raport o błędach lub nie wysyłaj. Daję “nie wysyłaj” i wracam do punktu wyjścia…

Czyli błąd sprawia sama aplikacja. W takim razie zainstaluj jeszcze raz operę. W tym przypadku zajdzie nainstalowanie. Jeśli to nie pomoże to odinstaluj Operę, usuń wszystko dot. Opery z Program Files i zainstaluj “na swieżo”.

A próbowałeś na IE?

Ja mam tylko operę i mozille i obie mi nie działają… więc nie wiem jak mam na nowo zainstalować operę lub jakąś inną wyszukiwarkę jeśli nie mam połączenia z netem :smiley: chyba że jest jakiś sposób :lol:

  1. W jaki sposób łączysz się z forum DP?

  2. Nie masz instalki na dysku?

łącze się z innego kompa (z innego mieszkania) i niestety ale muszę już kończyć. Dzięki za pomoc, jutro będę coś działać… :slight_smile:

sawiczek7 , a więc pobierz te instalki na innym kompie i przenieś na swój.

Witam ma podobny problem mam system vista neta sciagam poprzez wifi gg skype dzialaja http://www.wp.pl dziala ale nie ktore strony jak np. nasza-klasa juz nie…laduje sie do polowy tylko i tak jakby caly czas sie ladowalo ale stoi w miejscu. Aha i jak podlanczam innego kompa pod to samo lacze to wszystko smiga. Jakies rady?

Dodane 04.08.2009 (Wt) 15:41

Witam ma podobny problem mam system vista neta sciagam poprzez wifi gg skype dzialaja www.wp.pl dziala ale nie ktore strony jak np. nasza-klasa juz nie…laduje sie do polowy tylko i tak jakby caly czas sie ladowalo ale stoi w miejscu. Aha i jak podlanczam innego kompa pod to samo lacze to wszystko smiga. Jakies rady?