Nie działa "zobacz sieci WIFI"

Mam problem po reinstalacji nie mogę zobaczyć z poziomu windowsa dostępnych sieci wifi.

Co ciekawe działa podglądanie ale na ekranie logowania - tam można obejrzeć sieci WFI i połączyć się z dowolną.
Strasznie to uciążliwe.
Zna ktoś rozwiązanie

Działa menu start / ustawienie głośności Audio / kalendarz z po kliknięciu w zegar / jak laptop to okienko od baterii / da się otworzyć centrum powiadomień?

Jak żadne się nie otwiera to jest to stary problem od początku Windows 10 i można to spróbować naprawić z wiersza poleceń uruchomionego obraz jako administrator obraz:

DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth
sfc /scannow
Get-AppXPackage -AllUsers | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"}

Menu start działa/ ustawienie głośności Audio działa/ kalendarz z po kliknięciu w zegar NIE DZIAŁA/ jak laptop to okienko od baterii działa/ da się otworzyć centrum powiadomień - działa.

Na wszelki wypadek puściłem te twoje komendy - nic nie zminiło
Z tego co zauważyłem to to jeszcze nie działa wyszukiwanie w menu start.

1 polubienie

Możesz przetestować ręcznie przestawienie wyglądu wysuwanego panelu na styl znany z Windows 8:


Co do wyszukiwarki wypróbuj:


Dziękuje. Pomogło. Działa. Da się z tym żyć. Rozwiązanie dobre i proste. Dziękuje za poświęcony czas. Temat do zamknięcia.