Nie działają boczne przyciski myszki w GTA San Andreas w Windows 10

Witam, mam taki problem otóż nie działają mi boczne przyciski myszko podczas rozgrywki w GTA SA.
Dodam , że wcześniej nie działała mi wcale myszka, ale posłużyłem się tym plikiem DINPUT8.DLL i myszka zaczęła działać, ale bez bocznych przycisków. Na Windows 7 działała poprawnie bez tego pliku dll razem z bocznymi przyciskami. Wie ktoś jak zrobić żeby działały boczne przyciski?

PS. Nie chcę zmieniać koligacji na 1 rdzeń procka. W win 7 wystarczyło wyłączyć kompozycje wizualne a w 10 nie ma takiej opcji.

Z tego co wiem, to GTA San Andreas nie obsługuje bocznych przycisków myszy. Nawet nie wiem, po co one byłyby potrzebne

Może jakby nie chciał chodzić na klawiaturze to by myszką chodził.

Się mylisz kolego właśnie, że obsługuje. Jak dla testu ustawiłem to koligację to działały, ale nie chcę ograniczać możliwości procka.

Chociażby po to żeby można było np. ustawić sobie żeby wsiadać do samochodu.

Nie macie żadnego pomysłu?

DLL wywala antywirus?

Może zainstaluj sobie XMBC:

Go raczej antywirus nie wywali - a jak wsiadanie ma klawisz z klawiatury to bin jest „banalny” (gorzej z bindowaniem jak kursorem w coś klikasz i pozycja nie jest stabilna - wtedy trzeba główkować).

DLL nie wywala antywirus. Ściągnąłem ten programik. Owszem działa, ale zanim Carl wysiądzie lub wsiądzie do samochodu to muszę spamować tym przyciskiem, a tak nie chcę.

XMBC obsługuje „spam” przyciskiem po jednym fizycznym kliknięciu jak i również sztuczne przytrzymanie w (mili-)sekundach.