Nie działają klawisze w padzie

(Pzpadem) #1

Witam. Mam problem z moim padem. Ostatnio grając w FIFĘ przestały mi działać przyciski. Nie mogłem podawać, strzelać, chodzić itp. Po prostu nagle przestał reagować. Nie wiem, może druciki w kablu się przerwały, albo coś. Mam nadzieję, że da się z tym coś zrobić, bo bardzo chciałbym znów pograć, a na klawiaturze nie umiem. Dziękuję z góry za pomoc.

Dołączone zdjęcie pada:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c3cd3c457cfb2a7c.html

(rgabrysiak) #2

Dlatego też proszę, korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

(JNJN) #3

Kup nowy.

(Pzpadem) #4

Ale ja nim chce grać. Nie chce nowego.

Czy to ten pad “połamany”?

(rgabrysiak) #6

Cześć, 

Jeżeli to ten pad ze zdjęcia to trzeba było sie z nim delikatniej obchodzić, sam się na pewno w ten sposób nie zepsuł.

Odpowiadając na twoje pytanie - nic nie poradzisz poza kupnem nowego.

I na przyszłość obchodź się delikatniej ze sprzetem, a nie będzie takich problemów.

(Pzpadem) #7

To ja spróbuje zrobić odlew z betonu lub żelaza, aby zamienić uszkodzony plastik.

(Phinsectoman) #8

Ty tak serio?

(Pzpadem) #9

Może rzeczywiście przegiąłem z tym betonem lub żelazem, bo rzucając takim padem mogę okno wybić. Zaproponuje ktoś jakiś zamiennik?

(igrek) #10

Esperanza EG 102 12zł w carrefourze :stuck_out_tongue: 2 analogi ma nawet i całkiem nieźle działa.

(Phinsectoman) #11

Nie rzucaj padem, w szczególności nie takim. To zwykły plastik. Lekki upadek może spowodować jego pęknięcie, a co dopiero rzut.

(Pzpadem) #12

Ja chciałem zamiennik betonu, albo żelaza na coś bardziej miękkiego. Mój wybór to: kałczuk z odrobiną plastiku. Trzyma się bardzo dobrze i po rzuceniu o podłogę fajnie się odbija, nawet bumerang z niego dobry.

(ra-v) #13

Zamiennik betonu to np. używany oryginalny pad PS2 + przejściówka na USB.

(Kerter86) #14

Wy na prawdę myślicie że on tak na serio, ktoś sobie robi głupie żarty.

(Kwalimir) #15

Myślę  że w Twoim przypadku najlepszym materiałem do wykonania odlewu będzie adamantium, potem możesz całość jeszcze dodatkowo pokryć karbonem żeby było ładnie.