Nie działają mi słuchawki podłączone do monitora

Witam!

Mam monitor Toshiba model: L19WH

W nim mam wejście mini jack 3.5mm do słuchawek, ale gdy te słuchawki podłącze to nic w nich nie gra.

I na monitorze mam przyciski do ściszania i poogłaszania.

Proszę o pomoc! !!

Monitor podłączany do komputera przez złącze HDMI, czy inne? Jeśli inne niż HDMI to monitor powinien mieć jeszcze drugi kabel (mini jack 3,5mm), który podłączasz do zielonego wyjścia na głośniki w komputerze.

MrNexXxI ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Monitor podłączany przez złącze VGA/D-sub.

Tylko że monitor dostałem od wujka i nie mam żadnych kabli a on gdy posiadał ten monitor podłączył sobie słuchawki pod monitor i normalnie słyszał dźwięk w tych słuchawkach

Kup kabel mini jack mini jack podłącz do monitora i do zielonego wyjścia karty dźwiękowej. Bez takiego podłączenia słuchawki bezprzewodowo działać nie będą :stuck_out_tongue: takie coś potrzebujesz http://www.dodrukarki.pl/p/pl/kabgemmid … m+10m.html

No taki kabel mam.

I co mam podłączyć tym kablem monitor z kartą dźwiękową w komputerze???

I co to da???

To że będą działać słuchawki.

A ile tam masz wyjść na słuchawki w tym monitorze? Musi być jedno wyjście słuchawkowe i jedno wejście do połączenia z kartą dźwiękową komputera.

Mam jedno wejście słuchawkowe.

I pod napisem pisze “AUDIO IN”

W audio IN wpinasz kabel od karty dźwiękowej, a do Audio out wpinasz słuchawki, czy to takie skomplikowane?

W takim razie szukaj wyjścia na słuchawki (“AUDIO OUT”), bo gniazdo wejściowe już znalazłeś - “AUDIO IN”. Ewentualnie połączenie z komputerem może odbywać się też poprzez złącze RCA->mini jack, jednakże nie mogę tego potwierdzić, bo nie znalazłem w internecie takiego monitora.