Nie dzialaja opcje ustawien w IPHONE 5S

mój problem polega na tym że mój iphone ma zepsute lub nw co ustawienia ponieważ jesli np wchodze w ustawienia i daje jakas opcje typu ograniczenia czy cos w tym stylu nie dziala naciskam i nic telefon jest kupiony we Francji wiec nie jest przetlumaczony w 100 % itunes go nie wykrywa lecz iphone jest orginalny ! sprawdzalem na stronie apple nw co z nim jest bylo tak od nowości prosze o szybko pomac mam w nim 32 gb a do dostępu 12 mb bo nie moge nic zgrac na pamiec wewnetrzna … 

Po pierwsze używaj poprawnej polszczyzny, znaków interpunkcyjnych i zaczynaj nowe zdanie z dużych liter. Po drugie - próbowałeś powrót do ustawień fabrycznych / instalacji nowej wersji oprogramowania ?

sorry ale pisałem na szybko . Tak próbowałem lecz jak wchodzę na aktualizacje oprogramowania czy jakoś tak to pisze ze mój IOS jest aktualny . Oczywiście mam połączenie z internetem.

A po co Ci opcje ograniczania ? Co chcesz zrobić w tym smartfonie ?

ale to nie tylko ogranicznia nie działają nie działa wiele innych opcji typu preferowana lokalizacja instalacji no i głównie chodzi mi też o ten ITunes