Nie dzialaja polskie znaki

Pare dni temu musialam przez przypadek ponaciskac jakies klawisze bo od tego czasu nie dzialaja mi polskie znaki: alt+litera. Gdy klikne to w przegladarce wlacza sie okienko z ustawieniami. Nie dzialaja takze strzalki. 

http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows-8/change-keyboard-layout

Nic nie pomaga

Pokaż screen z ustawień klawiatury.

czego dokładnie? Jestem komputerową blondynką, proszę o zrozumienie :confused:

Aby ustawić klawiaturę jako domyślną

Aby ustawić klawiaturę jako domyślną, zrób tak:

    1. Szybko przesuń do środka od prawej krawędzi ekranu, a następnie naciśnij panel Wyszukiwanie.

    2. Wpisz ciąg język , wybierz opcję Ustawienia , a następnie naciśnij lub kliknij pozycję Dodaj język.

    3. Naciśnij lub kliknij pozycję Ustawienia zaawansowane. == ZRÓB PRINT SCREEN

    4. W obszarze Zastąp domyślną metodę wprowadzania wybierz układ klawiatury, który ma być klawiaturą domyślną, a następnie naciśnij lub kliknij pozycję Zapisz.

Nie wiem czy chodzi o to: 

http://wrzucaj.net/SNc

Problem spowodowała najprawdopodobniej aktualizacja z Windows Update sterownika  touchpada Synaptics - można  spróbować usunąć  felerny sterownik w Menadżerze  urządzeń 

Zakładając że abrakadabra77 nie ma racji, wybierz z pola " Zastąp domyślną metodę wprowadzania" polską klawiaturę, lub pokaż na screenie jakie masz tam dostępne opcje po rozwinięciu tego comboboksa. Niestety nie mam Windowsa pod ręką więc Cię nakierowuje trochę po omacku :wink:

abrakadabra77 może się w tym czasie zreflektuje i poda numer aktualizacji którą należy usunąć aby problem rozwiązać.

Moze cos w tym byc, poniewaz problem pojawil sie jakos po zainstalowaniu aktualizacji…

A wiec kolejne glupie pytanie: w jaki sposob usunac ta aktualizacje?

Nie ma nr :slight_smile: Trzeba  wywalić sterownik lub spróbować cofnąć  go do wersji poprzedniej. Gdyby to nie  podziałało  jest jeszcze  opcja z  cofnięciem sytemu do pkt sprzed wystąpienia  błędu  a także  o ile w sprzęcie  jest karta graficzna AMD  z zainstalowanym Catalist Control Center zmianą  ręczną  wszystkich skrótów  klawiaturowych jakie tam można mieć na  takie  które nie korzystają z prawego alt   :slight_smile: najlepiej na shift+ctrl + litera/znak 

Edycja  

Żeby wywalić ten sterownik to 

Kliknij prawym klawiszem myszy na symbol Windowsa w lewym dolnym rogu ekranu

Wybierz  Menadżer urządzeń

Wybierz  Mysz i inne urządzenia wskazujące

Kliknij prawym klawiszem myszy na Synaptics PS/2 Port TouchPad

Wybierz  właściwości > sterownik i Odinstaluj

Wyrzuciłam ten nowy sterownik i wszystko działa. Dziękuję bardzo za pomoc i cierpliwość :wink: