Nie działają przeglądarki Windows 10

Instalacja Windows 10 z płyty. Po wykonaniu ostatnich aktualizacji brak internetu w przeglądarkach Opera, Chrome. Edge chodzi w miarę normalnie. Instalacje robiłem parę razy i za każdym razem gdy pobiera ostatnie aktualizacje sytemu jest to samo.

Co to znaczy “w miarę normalnie” - prawdopodobnie Edge pokazuje cache. Internet jest albo nie ma. Informuje o tym ikona na pasku - jak jest w postaci ekranu monitora z podpisem “Sieć” to jest a jak kuli ziemskiej to nie ma.

Pozostałe programy aplikacje jak sklep Windows działają normalnie

Łączysz się zawsze z tym samym modemem? Spróbuj np połączyć się z telefonem udostępniając połączenie sieciowe. Jeśli na udostępnionym internecie z telefonu wszystko działa, może to oznaczać problem z modemem (jakieś zablokowane porty?).

Przez telefon to samo
Po ostatniej aktualizacji windowsa 10 tak się stało. Błąd jest w systemie a nie… Dzwoniłem do MS i nie jestem pierwszym z tym problemem. Jeszcze nie mają rozwiązania na ten problem. Więc pytam specjalistów?

Zostaje powrót do poprzedniej wersji systemu bez błędu. Jeśli posiadasz odpowiedni obraz systemu, zainstaluj go.