Nie działają wtyczki mp3 w firefox

Witam,
Nie wiem dlaczego nie działają mi wtyczki do pobierania mp3 z youtube. Tak samo miałem w Windows 10 i wystarczyło odinstalowanie, wyczyszczenie rejestru, ukrytych plików i działało. Były pokazane ikony pod filmem z możliwością pobrania utworu.

Tak w Windows 7 nie ma. Zrobiłem to samo co w Windows 10 i nadal brak ikon dodanych wtyczek mp3. Jest na górze obok rozwijanego menu, ale nie ma pod filmem. Pojawia się, gdy odświeżam i znika. Jakaś rada?

Test na świeżym profilu FX takich dodatków lub w wersji portable.

Potem instaluj swoje i patrz czy znikać przycisk nagle zacznie.

A co da mi test na świeżym profilu, skoro na czystym firefoksie nie działa? Ja działam bez profilu

Nie da się działać bez profilu.

Jak rzeczywiście masz nowy czysty profil, a nie po uruchomieniu komunikat, “witaj z powrotem, czy chcesz odświeżyć Firefox, bo wykryliśmy nową instalacje Firefox”, to by trzeba było próbować coś w ustawieniach przeglądarki testować np. wyłączyć przyśpieszenie sprzętowe, elektrolizę, opcje zabezpieczeń. Potem sprawdzić czy może błędu nie powoduje twoja konfiguracja systemu, obecne sterowniki.

Ja zainstalowałem i zacząłem dodawać wtyczki mp3 i pewnie na defaultowym profilu działam. Jest komunikat o wersji firefox. Nie mam komunikatów, że wykryło nową instalację. A wszystko usunąłem z ukrytych plików. Jedna wtyczka mp4 jest widoczna pod filmem youtube, ale to nie mp3.

Próbowałeś tego?
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/download-mp3-youtube/

Podobną wtyczkę próbowałem i była niewidoczna, a gdy najadę myszką, to jest widoczna. Spróbuję jutro jeszcze raz zainstalować na nowo, wyczyszcze pliki i zobaczę. Może to wina wtyczki.

Raczej wina dodatku, też instalowałem coś co tak znikało i pojawiało się, miałem się pytać czy takie coś się dzieje :rofl:.

@anon25492837, ten twój miga mi w Firefox (niewidoczny dopóki nie najadę tam gdzie jest).

Ja sprawdzałem, czy nie mam infekcji w komputerze sprawdzając od adwcleaner po antywirus. Jak odświeżałem firefoxa, to były problemy z certyfikatami, że Kaspersky non stop mi zgłaszał. Dziwne, bo w Windows 10 tak samo miałem i teraz wszystko jest w porządku a na W7 nie i to jeszcze, że FF był na czysto instalowany. Ja polubiłem tą wtyczkę: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/youtube-mp3-converter-download/ i nawet na zdjęciu jest pokazane, w którym miejscu pojawia się.

I tą wtyczkę mam na myśli, która przestała być widoczna a używałem jej.

Jest i znika, może się zestarzała w pół roku, to nie do końca prawda, że dodatki WebExtension będą działać wieczność bez poprawek.

U mnie to wygląda jakby ładujący się kod YouTube wywalał tą modyfikacje witryny.

To dlaczego na W10 w FF działa dobrze?


Tak wygląda w w10 i nawet jak odświeżam stronę, to nie znika ikona, która jest obok tytułu.

Na Archu z Firefox 60 Developer też nie działa (pojawia się i znika…).

YouTube ładuje tobie szare pola zamiast tekstów i grafik?

W windows 7 w FF59 nie ma tylko tej ikony tej wtyczki. Jest tylko na górze i mogę pobierać. Nie ma tylko pod filmem, gdzie powinna być ikona, co pokazałem wyżej jak mam na w10w FF59. Żadnych szarych pól nie mam. Po prostu nie wyświetla mi się.

Czy takie coś się robi:

W momencie jak to zmienia się na tekst / obrazy to przycisk znika - może to jakieś nowe testy by wideo załadować szybciej.

AAA o takie szare pola chodzi. To tak, mam coś takiego jak wczytują się filmy. Myślałem, że to powód mojego łącza lub samej przeglądarki. Na W10 też tak mam, ale rzadziej. Czyli co, mam darować sobie ponowną deinstalację FF i obwiniać youtube?

Po 16 będę na W7 i jeszcze raz mimo to zdeinstaluję, ale bez odświeżania FF. I zobaczę, czy to coś zmieni.

Zdeinstalowałem firefoxa i to samo jest. Jest na dole komunikat, że ponownie firefoxa zainstalowałem a to oznacza, że coś w rejestrze siedzi i nie do końca usunęło pliki. Mimo, że nawet te ukryte skasowałem.
No cóż, z powodu jednej lub dwóch, trzech wtyczek do mp3, nie będę systemu stawiał na nowo, bo dobrze mi chodzi. Wystarczy, że w opcjach (na zdjęciu poniżej) wtyczki, do której wyżej dałem link, odhaczę pokazywania buttonu, i będę korzystać z ikony, która jest na belce.


I tyle.