Nie działająca strona UPC w Ubuntu

Nie wiem czemu, startowa strona UPC chodzi, jeśli wchodzę w eBok https://ebok.upc.pl/ wtedy strona nie chcę mnie się wczytać, piszę na dole, że zakończona ładowanie strony… Chcę wejść na tą stronę, aby wydrukować sobie fakturę… Ale nie mogę… Może ktoś pomoże.

Mam Ubuntu 7.10

Jakiej przeglądarki używasz? Wejście na stronę wymaga zaakceptowania certyfikatu. Firefox wyświetla odpowiednią informację, przed wejściem na stronę. Jeżeli używasz firefoxa, spróbuj wyczyścić wszystkie pliki tymczasowe lub sprawdzić ustawienia certyfikatów w opcjach przeglądarki.

U mnie strona wyświetla się poprawnie (w chwili obecnej) :slight_smile:

PS. Logowanie z tego co widzę jest we Flashu , sprawdź czy posiadasz najnowszą wersję Flash-playera

estes , mam Mozille Firefoxa :slight_smile:

Ok, zobacze z tym certyfikatem…

Chyba wszystko najnowsze, bo coś ostatnio mi wyskoczyło, że jakaś aktualizacja FlashaPlayera, więc nie wiem…

// Połączono posty.

NAdal Nic !!

Zaktualizuj flash’a lub go zainstaluj jeśli nie masz…

sudo apt-get install flashplugin-nonfree

Czytanie list pakietów… Gotowe

Budowanie drzewa zależności

Reading state information… Gotowe

flashplugin-nonfree jest już w najnowszej wersji.

0 aktualizowanych, 0 nowo instalowanych, 0 usuwanych i 0 nieaktualizowanych.

:slight_smile: wiec nadal nic.

hommi , widzę, że już dostałeś warna za ignorowanie zaleceń wymienionych w tym temacie: viewtopic.php?f=5&t=213590 No cóż, skoro jedno ostrzeżenie nie pomogło, to może drugie pomoże…

Sprawdź zatem czy masz włączoną obsługę Javascript - w źródle strony jest skrypt javy więc może tu jest problem.

edit usunąłem zbędną część posta, sorki za wprowadzenie w błąd (nr47 - oczywiście racja odnośnie javy)

Ja na stronce nie zauważyłem Javy, co najwyżej skrypty JS. Sprawdziłem u siebie i na Firefoksie działa, ale za to dokładnie tak jak napisał hommi - mam na Operze i Konquerorze. Naprawdę nie mam pojęcia czy może być to spowodowane.

Java też wgrana, najnowsza…

A czy u Ciebie problem niedziałającej (na litość, razem się pisze!) strony występuje tez na innych przeglądarkach? Bo jak napisałem wyżej u mnie działa pod FF, a nie działa pod Operą i Konquerorem.

opera też to samo !!

U mnie Opera i Konqueror - to samo - strony się nie wyświetlają. Zostawmy zatem te przeglądarki (błąd zapewne powoduje inna interpretacja skryptów w tych przeglądarkach) i skupmy się na Firefoxie.

nr47 napisał że u niego FF wyświtla stronę, mój również. Musi być gdzieś zatem coś w ustawieniach.

Może coś zmieniałeś, albo masz jakiś dodatek zainstalowany (adblock czy coś podobnego) ?

:?

Mam Firefoksa od Moziili, ale sprawdzałem również na paczce od Canonical - również działa. Mam NoScrpit i AdBlock Plus. Reszta, czyli PDF Downloader i CookieCuller raczej wpływu nie mają. Gdy w NoScripcie ustawię “Tymczasowo nie blokuj z http://www.upc.pl” strona się wczytuje.

Opera i Konqueror nie wczytują Wam wszystkim flashy bo macie najnowsza wersję flash-player. Problem znany i niejednokrotnie poruszany → google it!

Aby korzystać w pełni z tych przęglądarek wystarczy zainstalować starszą wersję flash-player. Albo używać Firefoxa, który z nowym flash-player działa poprawnie.

A czy nie ładowanie się strony nie jest spowodowane przeciążeniem ich serwera? Ewentualnie spróbuj skorzystać tymczasowo z jakiegoś proxy.