Nie działająca wbudowana kamerka w laptopie

W moim laptopie Lenovo G550 na czacie tinychat.com niechce działać mi kamerke, która mam wbudowaną w laptopie. Jest to Lenovo EasyCamera i jak wchodzę na czat i chce wlaczyc kamerke to pisze mi „This camera is in use by another application.” Jak to naprawić żeby mi kamerka działała ? :frowning:

Proszę o pomoc w tej sprawie.

A kamerka internetowa działa?

Sprawdź to wbudowaną aplikacją w laptopie.

sprawdziłem to programem EasyCapture i kamerka działa i jest ok, Tylko na czacie niechce mi działać :frowning: tak samo na interii i wp :frowning: Nie wiem co jest tak jakby jej nie widział takie mam wrażenie :frowning: Może mi ktoś pomóc ?

Zawsze jak strona internetowa chce podpiąć się do kamery, mikrofony itp. wyskakuje małe okno Flash Playera z pytaniem

czy zezwalasz na dostęp witryny do kamery internetowej…

Miałeś coś takiego?

nie, nie mam nic takiego, Mikrofon mi działa na czacie tylko kamerki niechce wlaczyc bo pojawia się ten angielski napis „This camera is in use by another application.” jak to naprawić ?

Pisze że kamera jest używana przez inny program.

Domyślasz się może jaki? (np. skype, gg, itp.)

nie mam pojęcia bo wszystkie inne programy sa wyłączone takie jak gg czy skype wiec nie wiem :frowning:

Ale masz zainstalowany jakiś komunikator na dysku?

mam zainstalowany skype, aqq

Można też spróbować odinstalować te programy, sprawdzić czy kamerka zadziała i zainstalować je od nowa.

Sprawdziłem i nie jest to wina tych programów i nie mam pojęcia czemu tak jest, że np. na czacie na czateria lub na wp kamerki nie da się w ogóle włączyć, a na tinychat.com wyskakuje mi ten napis „This camera is in use by another application.”

Czy ktoś może mi pomóc ? :frowning: :frowning:

Niestety, sam już nie wiem w czym problem…

Okazało się, że w przeglądarce Google Chrome miałem wyłączoną możliwość pokazywania obrazu z kamery. Już wszystko jest ok na szczęście.

CO? :o

Nie pomyślałem o tym