Nie działające głośniki Logitech X-530 5.1

Witam

Kupiłem ostatni głośniki 5.1 Logitech X-530, ale po podłączeniu, działają tylko 2+1. 3 głosniki w ogóle nie wydają z siebie dźwięków (tzn. z dwóch wieczorem mozna sobie po cichu posłuchac radia białoruskiego<-nie wiem kompletnie co sie z tym stało:/). W ustawieniach panelu sterowania wszystko jest ok (ustawione na 5.1), sterowników do tego nie było żadnych…

Sprawdź podłączenie jeszcze raz.

Karta to napewno 5.1 lub wyżej.

Sprawdź dokładnie ustawienia sterownika.

Sprawdź zestaw na innym kompie.

jak jest w sterach od creative taka zakładka eax console klikasz później masz cmss 3d to włącz tą opcje i wszystkie głosniki powinny działać jak cos to na gg pisz

Panel Sterowania> Dźwięk i urządzenia audio> w ustawieniach głosu zaawansowane> wybierasz 5.1> reset pc i ma działać :smiley:

komputer wyposażony jest w zintegrowaną kartę dźwiękową:/ typu SoundMax, żadnych sterowników Creative nie ma

Podaj model płyty głównej. Jeżeli nieznasz to użyj programu Everest lub SisoftSandra.

albo podlacz glosniki do tej przejsciowkico dostales idopiero potem do komputera bedzie wtedy działac nawet jak nie posiadasz karty 6kanalowej.

Najlepiej kup sobie karte dzwiekowa Creative SoundBlaster np. Live wtedy uslyszysz prawdziwy dzwiek ktore te glosniki wydodywaja.

Witam!

Miałem ten sam problem.

W ustawieniach dźwięku nic nie zdziałasz.

Wejdź w sterownik który zainstalowałeś w moim przypadku jest to XEAR3D(CMI Audio Config)[panel sterowania]

Tam jest na początku Mains Settings->analog ouput i tam masz zapewne ustawione na 2 ustaw na 6 i działają!

Dodane 14.07.2009 (Wt) 2:03

przeczytaj moją wiadomośc koniecznie (Gimi)mam 15lat

“Archeolog” a Ty myślisz że on czekał te 3 lata na odpowiedź ?

Spójrz jaka jest data ostatniego postu.

A żeby nie było że nabijam posty lub offtop.

Wszystko zapewne jest dobrze podłączone i skonfigurowane. Gość puszcza muzyke i dlatego działają mu tylko dwa głosniki.