Nie działające głośniki Logitech X-530 5.1

(Ravenye) #1

Witam

Kupiłem ostatni głośniki 5.1 Logitech X-530, ale po podłączeniu, działają tylko 2+1. 3 głosniki w ogóle nie wydają z siebie dźwięków (tzn. z dwóch wieczorem mozna sobie po cichu posłuchac radia białoruskiego<-nie wiem kompletnie co sie z tym stało:/). W ustawieniach panelu sterowania wszystko jest ok (ustawione na 5.1), sterowników do tego nie było żadnych...

(JNJN) #2

Sprawdź podłączenie jeszcze raz.

Karta to napewno 5.1 lub wyżej.

Sprawdź dokładnie ustawienia sterownika.

Sprawdź zestaw na innym kompie.

(Korniak4) #3

jak jest w sterach od creative taka zakładka eax console klikasz później masz cmss 3d to włącz tą opcje i wszystkie głosniki powinny działać jak cos to na gg pisz

(Drojek15) #4

Panel Sterowania> Dźwięk i urządzenia audio> w ustawieniach głosu zaawansowane> wybierasz 5.1> reset pc i ma działać :smiley:

(Ravenye) #5

komputer wyposażony jest w zintegrowaną kartę dźwiękową:confused: typu SoundMax, żadnych sterowników Creative nie ma

(fiero) #6

Podaj model płyty głównej. Jeżeli nieznasz to użyj programu Everest lub SisoftSandra.

(L.B.G.) #7

albo podlacz glosniki do tej przejsciowkico dostales idopiero potem do komputera bedzie wtedy działac nawet jak nie posiadasz karty 6kanalowej.

(Jarek N.) #8

Najlepiej kup sobie karte dzwiekowa Creative SoundBlaster np. Live wtedy uslyszysz prawdziwy dzwiek ktore te glosniki wydodywaja.

(Gimi12) #9

Witam!

Miałem ten sam problem.

W ustawieniach dźwięku nic nie zdziałasz.

Wejdź w sterownik który zainstalowałeś w moim przypadku jest to XEAR3D(CMI Audio Config)[panel sterowania]

Tam jest na początku Mains Settings->analog ouput i tam masz zapewne ustawione na 2 ustaw na 6 i działają!

-- Dodane 14.07.2009 (Wt) 2:03 --

przeczytaj moją wiadomośc koniecznie (Gimi)mam 15lat

(fiero) #10

"Archeolog" a Ty myślisz że on czekał te 3 lata na odpowiedź ?

Spójrz jaka jest data ostatniego postu.

A żeby nie było że nabijam posty lub offtop.

Wszystko zapewne jest dobrze podłączone i skonfigurowane. Gość puszcza muzyke i dlatego działają mu tylko dwa głosniki.