Nie dzialajace glosniki


(Kamil Antczak) #1

Mam glosniki 5.1. z czego dziala tylko 2 plus subufer. kiedys kupilem mirkofon i informatyk mi go jakos podlaczyl bo nie chcial dzialac. co zrobic zebym z powrotem mial 6 glosnikow grajacych ?


(Karmazyn65) #2

W panelu sterującym karty dźwiekowej można ponownie zdefiniować przeznaczenie poszczególnych gniazd karty.


(Kamil Antczak) #3

oj nie wiem gdzie ten panel kardy dzwiekowej moze byc


(adam749) #4

wejdź w Panel Sterowania > Dźwięki, mowa i urządzenia audio > Dźwięk i urządzenia audio > Ustawienai głośników > Zaawansowane > Głośniki systemu surround Sound 5.1 i powinno chulać.


(Kamil Antczak) #5

nie widze ustawien glosnikow i tego dalej ;/


(Kamil Antczak) #6

a zauwazylem ze odtwarzanie dzwieku i nagrywanie glosu mam SB Live! [D800]


(adam749) #7

Masz tu screena LINK


(Kamil Antczak) #8

jak zwykle mam pecha zrobilem tak jak kazales i zatwierdzilem i nic, a jak wogole wylaczyc urzadzenie do nagrywania glosu ? bo pisze mi urzadzenie domyslne do nagrywania glosu : SB Live! Audio [800] bo z tego co kiedys pamietam przed tym jak nie mialem mikrofon tam nic nie pisalo.


(adam749) #9

Nie wyłączaj, a może ten koleś kabelki Ci poprzekładał, sprawdz, czy masz głośniki dobrze podłączone( kolor wtyczki do koloru wejścia na karcie).


(Kamil Antczak) #10

ja powiem tyle kiedy ten gosciu podlaczal mikrofon to wyjal jeden z kolorowych kabelkow i wetknal na jego miejsce kabelek od mikrofona o tym samym kolorze. pozniej cos poczarowal na kompie i zaczelo dzialac. pozniej jak nie potrzebny mi juz byl to wlozylem z powrotem kabelek od glosnika i nic. tylko 2 dzialaja


(adam749) #11

Pewnie wyjął kabelek od głośnika Centalnego. Wyjmij od moikrofonu i wsadz ten co wyjął i w ustawieniach karty (Start > Wszystkie programy > Creative > Sound Blaster > i weż eax setting i speakter setting i pozaznaczaj tak jak na tym obrazku.


(Kamil Antczak) #12

Start > Wszystkie programy > Creative > Sound Blaster >

i dalej nie ma tego co mowisz ;((


(adam749) #13

A co jest??


(Kamil Antczak) #14

ja chyba mam starszy program creative niz na screenie


(adam749) #15

Możliwe, ale co masz w Start > Wszystkie programy > Creative > Sound Blaster ?? Bo może jest coś do konfigurowania głośników.


(Kamil Antczak) #16

creative AudioHQ , Creative Diagnostic, Creative MiniDisc Center , Creative Recorder , Creative restore Defauls, creative splash screen, creative Surround Mixer , Creative WaveStudio, Online Manual , Users Guide