Nie działające gry na Windows 7

Witam, mam problem dlaczego gry nie chcą działać na moim laptopie, albo w ogolę się nie włączają lub pokazują się jakieś promienie z ‘‘wodotrysków’’, jedyna gra jaka działa jest Two Worlds I, (działa na dodatkowej grafice), mój komputer to lenowo g570 ( i5-2430 m, 4 GB Ram grafika to ati radeon 1gb + ta z procesora) na tej z procesora odpaliła mi gta sa, ale znikały niektóre elementy np. słupy albo ludzie, a na dodatkowej nie chciała nawet ruszyć (przeszedlem kilka dni temu z win xp wiec proszę o wyrozumiałość). :roll:

A na XP chodziły?? byś dał jakiegos screena z tych “wodotrysków”

na XP chodziły bez problemu, ale już go nie mam wiec nie dam screena a te wodotryski to np dym itp

Dodane 26.12.2011 (Pn) 11:37

udało się działa, winne były stare sterowniki, ale nadal gry się tną, czy jest taka możliwość samoistnego przełączania grafiki np gdy podłączy się zasilacz ,z którego głownie korzystam a gdy na baterii to grafika z procesora, u mojej siostry w hp tak jest, poza tym własnie u mojej siostry każda gra chodzi praktycznie na full ustawień a ja muszę na sporo niższych żeby w ogolę coś działało, na xp gry które się tu tną działały bardzo płynnie, zgodność tez ustawiłem i nadal to samo, już nie mam pomysłu… :frowning: