Nie działające płynnie filmiki na yt

Do niedawna na moim łączu nie było z tym problemów. Filmy nawet HD puszczone raz nie przycinały się. Teraz co jakiś czas muszą przyciąc a o HD już nawet nie wspomnę. Cały komp niby z syfu wyczyszczony. Przeskanowane NIS-em, ad-awarem, combofixem i skanerem online ArcaVir. Cookies wyczyszczone. Na wszystkich przeglądarkach dzieje się to samo. Znacie może jakieś rozwiązanie problemu?

Masz najnowszy Adobe Flash Player?

Włączone przyśpieszanie sprzętowe ?

Kliknij prawym przyciskiem myszki na jakiś film z YT --> Ustawienia --> odznacz lub zaznacz opcję “Włącz przyśpieszanie sprzętowe”

lw267_Ustawienia.jpg

Jakie programy antywirusowe ostatnio zmieniałeś ?

Miałem ten sam problem i mam nadal jeszcze w sumie, chodziło mi płynnie, a teraz od jakiegoś czasu przycina, dużo szukałem na ten temat i u mnie trochę pomogło zainstalowanie firefoxa i flesha od nowa z wyczyszczeniem wszystkiego po nich, nie mam kompa najnowszego, ale tak nie miałem wcześniej, zauważyłem też, że niektóre procesy skaczą m.in. Firefox, svchost, plugin-container, AvastSvc, HD chodzą mi płynnie, ale te procesy potrafią zaciąć konkretnie czasami, cały czas szukam rozwiązania jakiegoś.

Jaki ISP?

Przy włączeniu przyśpieszenia sprzętowego pojawiały mi się artefakty na filmikach a czasem cały zielony ekran więc miałem wyłączony. Ale z włączonym jest to samo. Sprawdzałem. Flash player najnowszy. Wcześniej miałem kasperskiego. Co masz na myśli przez isp?

ISP czyli z jakiej firmy masz internet, dziwne, że przy włączonym przyspieszeniu, miałeś takie objawy zielonego obrazu, raczej włączone powinno polepszyć, u mnie spadło użycie procka przez to, zmieniłeś antywira, może to spowodowało te objawy.

Ścina się obraz czy sam proces buforowania materiału?

pierwsze co pomyślałem to to że może twój procesor nie wyrabia ale jeżeli masz parametry kompa jak te ze stopki to zdecydowanie problem leży w samej przeglądarce albo adobe flash

użyj chrome on używa html5 do odtwarzania flash-y spróbuj