Nie działąjące stacje RMF


(Witold Chabrowski) #1

Od jakiegoś czasu nie działają stacje radiowe RMF na www.miastomuzyki.pl - zarówno w IE 7 jak i w Firefoxie 3.0.7. Program XP Home + WP 11- regularnie aktualizowane.Temat jest znany na Forum "miasta muzyki" - jest tam bardzo wiele wpisów na ten temat . Nikt jeszcze tam nie podał rozwiązania tematu - nawet tamtejszy ADMIN. Jest rzeczą conajmniej po 1 dziwną , iż teledyski z tej samej strony są odtwarzane prawidłowo. Po 2 - ten temat braku odtwarzania stacji RMF - nie wystepuje w każdym komputerze.

Znane mi są PC bez tych problemów - zarówno W IE 7 , jak i Firefoxie 3.0.7. Czy może ktoś spotkał się z tym tematem i go totalnie rozwiązał ??? Wpisanie adresu URL jakiejkolwiek stacji RMF do WinAmpa - powoduje całkowite zawieszanie się odtwarzacza. O co tu chodzi ??? Jak temu zaradzić ? Proszę o "łopatologiczną odpowiedź" - jestem poczatkującym "zawodnikiem" w komputerach.

merkator45


(system) #2

domyslnie odtwarza ci te stacje w winampie ? bo u mnie w WMP11 i nie mam żadnego problemu ze słuchaniem


(xyzzyx) #3

Sprawdziłem w tej chwili. Na WinAmp Rmf chodzi. Nazwę muszę wpisać ze spacją(Rmf Fm) w innym przypadku nie znajduje nic. Pozdrawiam. W tej chwili sprawdziłem na http://www.miastomuzyki.pl/ i również chodzi bez problemu. I jeszcze dla pewności na:http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=684&WUUP!+4.4.0.0. Również Rmf Fm chodzi elegancko.


(Kwarc21) #4

U mnie też normalnie idzie (firefox) w wmp 11,otwiera się nowe mniejsze okno i leci muzyczka