Nie dzialajace sterowniki do PowerColor Radeon x1650 PRO

Kupilem sobie karte graficzna PowerColor Radeon X1650 PRO pod AGP. Po zainstalowaniu sterownikow i restarcie zazraz po zaladowaniu systemu komputer zawieszal sie. No to odeslalem karte na gwarancje i przysali mi nowke z ktora mam taki sam problem. Gdzies sie doczytalem ze to przez to ze AMD/ATI zrobilo cienkie sterowniki, ktore sa nie kompatybilne z niektorymi chipsetami plyt glownych. Ja mam plyte glowna ECS KV2 Lite, Mostek północny VIA K8T800Pro, Mostek południowy (Southbridge): VIA VT8237. Testowalem tez ta grafe na plycie flownej gigabyte VIA KT600 i na niej dzialo sie dokladnie to samo. Ale na jakims innym kompie nie wiem dokladnie na jakiej plycie glownej itd. smigala dobrze. Probowalem aktualizowac biosa plyty glownej, ale nie wiem czy mi sie udalo. Bo niby bylo napisane ze tak, a w Everescie jest napisane: Data BIOS’u systemowego 03/31/05, Data BIOS’u wideo 01/30/07 noi najnowszy bios jest ze stycznia 2007

i nie wiem czy on sie zaktualizowal. Moze moglby mi ktos cos doradzic?

klapy4 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

elo Miłem podobne problemy z tym radeonem otóż gdy instalowałem inne sterowniki niż te oryginalne wywalały mi się krzaki od razu na pulpicie m. in. obraz robił się zielony. Mi pomagało zainstalowanie oryginalnych sterów z płyty, na innych się krzaczyła karta. Aha też miałem płytę na chipsecie via

Tylko ze ja juz instalowalem najnowsze sterowniki, sterowniki z plyty i nic :frowning: