Nie działające sterowniki karty graf. HD 3650

Witam ,jak wiecie ,zapewne, wyszły nowe sterowniki od AMD wersja 13.1 , więc postanowiłem zaktualizować mojego gruchota ,czyli ATI Radeon HD 3650 ,śćiągam sterowniki ,odinstalowywuje starą wersję , czyszcze system programem Driver Cleaner Pro , restartuje komputer…

Włączam instalacje sterowników ,wszystko ładnie ,komputer restart…

Włącza się windows ,patrze zła rozdzeilczość pulpitu ( jak pod odinstalowaniu sterów ) ,wchodze w menadzera urządzeń ,a tam znaki zapytania ,karta VGA i brak sterowników! !!

Włożyłem do napędu płytkę oryginalną ,proces powtarzam i nadal nic !!

Windows XP , Home Edition SP2 + Professional SP3

addassio , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Ściągnij stare.

Przeinstaluj system i instalacja na czystym systemie.

Sprawdź ten sterownik http://www2.ati.com/drivers/12-6_xp32_dd_ccc.exe (odinstaluj poprzednie sterowniki, wyczyść system z pozostałości po sterownikach za pomocą Driver Sweeper)

Czytałem gdzieś na tej stronie ,że sterowniki 12.6 są nieodpowiednie :confused: tzn. są zrobione tak ,że nie współgrają dobrze ,nie wykorzystują maksymalnie grafiki , był taki artykuł ,no cóż ,ale sprawdze może to coś da : )

Przy HD 3650 martwisz się o wydajność.

Zrobilem tak jak powiedzieliscie ,tym drugim programem ,zainstalowalem starsze sterowniki 11.6 , lecz ,gdy wchodze w menadzera urzadzen ,zmienilo sie tylko to ,ze zamiast karty VGA pisze model mojej karty ,lecz przy jej ikonce stoi wykrzyknij ,a w zakladce sterowniki widnieje napis niedostępny

Zainstaluj 13.1 przeznaczone dla twojej karty. Odinstaluj cały ten syf, przeczyść system i zainstaluj te: http://www2.ati.com/drivers/legacy/13-1 … c_whql.exe

Nic to nie dało , ostatnio jeżeli dobrze pamiętam ,dobre sterowniki jakie miałem to była wersja 8.5 ,mógłby ktoś znaleść dla karty AGP? Ja się nie orientuje na stronie amd : (

Dodane 30.01.2013 (Śr) 17:45

Czyli zostal mi tylko format…

Dodane 03.02.2013 (N) 16:16

Niestety nikt nie udzielił dobrej odpowiedzi ,po 9 godzinach ślęczenia przed komputerem ,sam usunęłem problem :slight_smile:

Musiałem zainstalwoać sterowniki VisionTek Radeon HD 2600 XT AGP - czyli inaczej ATi Radeon HD 3650 AGP !!

Napisałem rozwiązanie ,ponieważ zapewne komuś się to przyda.

Pozdrawiam i dziękuję za rady.