Nie działąjące urządzenia na USB. Przeciążenie zasilacza?

Witam.

Od kilku dni mam następujący problem. Mam modem, mysz, klawiaturę i drukarkę na USB. Czyli w sumie 4 porty zajęte. I teraz…

Korzystam normalnie z Internetu i nagle potrzebuję coś wydrukować. Włączam drukarkę i drukuje. Po wydrukowaniu gdy chcę ponownie korzystać z Internetu już niestety nie mogę…strony się nie ładują, GG też wysiada.

Bardzo dziwna sytuacja jest też podczas skanowania, bo wtedy wyłącza mi się klawiatura…kontrolki NumLock itp. mrugają. Tak jakby wszystko napięcie traciło.

Ostatnio przez przypadek podczas przepinania dysku na drugi zresetowałem ustawienia biosu. Ustawiłem wszystko w ten sposób, że komputer działa. Nie wiem, może czegoś nie ustawiłem?

Wszystko to co opisałem zaczęło się w sumie dziać od momentu zakupu klawiatury na USB, bo PS2 nie wiedzieć czemu nie działa poprawnie.

Zasilacz może nie wyrabia?

Proszę o jakiekolwiek sugestie.

No to może pochwalisz się jaki to zasilacz?

Mega sprzęt to to nie jest, no ale ma to swoje kilka lat więc nie ma się co dziwić, że może być kiepski.

ModeCom Feel-350ATX.

spróbuj na innym zasilaczu

Żelek , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Nie mam skąd wziąć innej zasiłki…

Temat poprawiony.

Szczerze, to ciężko mi uwierzyć, że zasilacz nie daje rady i wyłącza zasilanie dla różnych peryferiów, ale tak czy siak zasilacz można (a nawet wypada) wymienić. Ile możesz przeznaczyć pieniędzy na ten cel? Planujesz grubszą modernizację sprzętu w najbliższym czasie.

jak nie masz możliwości pożyczyć zasilacza to może chociaż masz możliwość pożyczyć miernik elektroniczny

sprawdź napięcia na linii 5V i innych może zasilacz pod tym względem nie domaga… może…

najlepiej jak zrobisz to miernikiem elektronicznym, pomiar będzie najbardziej wiarygodny…

jak-prawidlowo-sprawdzic-napiecia-zasilacza-komputerowego-t9809.html

pomiar-standardowych-napiec-zasilaczu-t64002.html

i programem np.: EVEREST tylko tak dla porównania bo i tak programy przekłamują więc nie warto się na ich pomiarach opierać

Reinstalowałes już wszystkie porty USB w systemie? Odinstaluj wszystkie USB i zrestartuj PC.