Nie działające USB po formacie

Ostatnio postanowiłem wyczyścić swój PC. W związku z tym wybrałem opcje “przywrócenia do wersji pierwotnej” w Windows 10. Po sformatowaniu pojawiło się okno windowsa dotyczące konfiguracji. Niestety nie mogę wybrać ani języka ani czasu, ponieważ komputer nie reaguje na klawiaturę a na ekranie nie ma kursora myszki. Próbowałem już wszystkich wejść USB (2.0 i 3.0) w komputerze i nadal nic. Podłączyłem inną myszkę i klawiaturę i bez zmian. Gdy wszedłem w biosa klawiatura działała normalnie. Zmieniłem na "enabled " przy “USB keyboard support” i przy “USB mouse support” lecz to także nic nie dało. Proszę o pomoc.

Musiało się coś zepsuć ze sterownikami, gdy przywróciłeś do ustawień fabrycznych. Jeśli już chcesz na nowo stawiać system to zalecam robić format i dopiero instalować albo ze strony instalatora systemu usunąć partycję i stworzyć na nowo. Niestety z takim problemem nie raz się spotkałem. Dlatego zalecam robić format i dopiero na nowo system wgrywać.

Nie podałeś modelu płyty głównej. Jak wspomniano najprawdopodobniej to kwestia sterowników.