Nie działające USb

Witam mój problem polega na tym że porty usb jak i wejscie na mikrfon i słuchawki które mam z przodu obudowy nie działają,kiedys mi to nie przeszkadzało ale teraz potrzebuje dodatkowych wejść bo odpinanie drukarki i podłączanie mp3 z tyłu komputera jest troche denerwujące mój komputer można określić mianem zabytku płyta główna msi karta graficzna gr force 2 i procesor duron 1000 :roll: :roll: Podejżewam że owe porty sa albo zle podpięte albo nie są podpiete w ogóle dlatego bardzo prosze o pomoc gdyż sam nie mam zielonego pojęcia jak sie do tego zabrać

Otwórz obudowę i sprawdź czy w ogóle kabelki od portów USB obudowy są w ogóle podpięte do płyty głównej.

Też tak mam. Reklamowałem nawet komputer, ale powiedzieli mi, że porty USB podpinają tylko y jednej strony, a znajomy informatyk, e jest kilka opcji podpinania portów i prawdopodobnie le podłączyli.

hm nie znalazlem nie podlaczonych kabli wiec wychodzi na to ze sa zle podpiete… :frowning:

11660.gif

11661.gif

Na zdjęciu wygląda jakby kable przechodziły przez kompa nigdzie nie podłączone. O ile (w tym przypadku) musisz podłączyć z tyłu (powinny wystawać 2 jacki wyprowadzenie na przedni panel.

hmm na przedni ?? na tyle sa ale jak je podlaczam to nic sie nie dzieje …