Nie działające wifi, brak możliwości zapisania czegoś na pulpicie

(wstydzienamidzie) #1

Witam,

Tak jak w temacie, otrzymałem laptopa, który posiada owe problemy. Po przeczyszczeniu kilkoma podstawowymi programami, a także próbie instalacji sterownika zarówno ze strony producenta, jak i używając programu DRPS, wifi jest wciąż niewidoczne.

Dodatkowo, wyskoczył kolejny problem, a mianowicie windows, nie pokazuje utworzonych przed chwilą folderów i plików na pulpicie, czy drugiej partycji dyskowej. Przykładowo, musiałem uruchomić ponownie FRST bez zamykania, ponieważ nie miałbym dostępu do plików, które, co najdziwniejsze przy próbie zapisania były widoczne w okienku zapisywania.

Podrzucam logi na org, bo .to nie działa:

FRST

Addition

(Mark7) #2

Jeżeli laptop/komputer był wcześniej przez kogoś używany to jest mocno zalecane aby zainstalować system od nowa.

(wstydzienamidzie) #3

Tak, wiem, że jest zalecane, natomiast jest to dla mnie swego rodzaju ostatecznością. Na laptopie jest dużo danych porozrzucanych po wszystkich możliwych zakamarkach systemu, których mój klient nie chciałby utracić.

(wstydzienamidzie) #4

Umówiłem się z klientem, żeby przerzucił sobie sam dane, i system zostanie przeinstalowany.

Temat do zamknięcia.