Nie działające wifi, brak możliwości zapisania czegoś na pulpicie

Witam,

Tak jak w temacie, otrzymałem laptopa, który posiada owe problemy. Po przeczyszczeniu kilkoma podstawowymi programami, a także próbie instalacji sterownika zarówno ze strony producenta, jak i używając programu DRPS, wifi jest wciąż niewidoczne.

Dodatkowo, wyskoczył kolejny problem, a mianowicie windows, nie pokazuje utworzonych przed chwilą folderów i plików na pulpicie, czy drugiej partycji dyskowej. Przykładowo, musiałem uruchomić ponownie FRST bez zamykania, ponieważ nie miałbym dostępu do plików, które, co najdziwniejsze przy próbie zapisania były widoczne w okienku zapisywania.

Podrzucam logi na org, bo .to nie działa:

FRST

Addition

Jeżeli laptop/komputer był wcześniej przez kogoś używany to jest mocno zalecane aby zainstalować system od nowa.

Tak, wiem, że jest zalecane, natomiast jest to dla mnie swego rodzaju ostatecznością. Na laptopie jest dużo danych porozrzucanych po wszystkich możliwych zakamarkach systemu, których mój klient nie chciałby utracić.

 

Umówiłem się z klientem, żeby przerzucił sobie sam dane, i system zostanie przeinstalowany.

 

Temat do zamknięcia.