Nie dzialajacy alt

Witam, na wstepie odrazu mowie, ze moj alt nie dziala, wiec nie moge pisac polskich znakow. Na tym polega moj problem. Jezyk jest ustawiony na polski programisty, klawiatura tak samo, probowalem roznych rzeczy m.in. roznych skrotow alt + shift czy cos w tym stylu. Jesli ktos jest w stanie mi pomoc, bardzo o to prosze. Z gory dziekuje :slight_smile:

Wpierw posprawdzaj po kolei wszystkie klawisze, czy prawidłowo odbijają się po kliknięciach. Oczywiście, możesz na razie radzić sobie włączając klawiaturą ekranową. Właśnie korzystałem…

Wszystkie klawisze dzialaja, na klawiaturze ekranowej alt tez dziala

Czyli - nadal problem z altem na klawiaturze masz?

Jeśli tak, to sprawdzaj aplikacje. PPM na ikony programów, właściwości, klawisz skrótu. Może znajdziesz, który program go używa.

Komp jest po formacie, nie mam zbyt duzo programow, tylko te z plyty glownej (te co byly na plycie cd-rom) Ale je sprawdzilem. Dodam ze i przed i po formacie alt nie dzialal, a klawiatura, ma 2 miesiace.

To że ma dwa miesiące nie znaczy że nie może być uszkodzona. Jeżeli masz taką możliwość, sprawdź ją na innym komputerze.

Sprawdzalem i na innym komputerze dzialalo.

A w starej klawiaturze, poprawnie działa prawy alt?

Podpięcie klawiatury pod inne wejście USB, też trzeba sprawdzić.

Starej klawiatury nie mam, ale tam dzialal alt. Mi zaden z dwoch altow nie dziala.

Sprawdzałeś w menadżerze urządzeń, ten sterownik klawiatury? W podglądzie zdarzeń - nie ma błędów?

jest blad, Adres IP połączenia 10.6.109.35 dla karty sieciowej o adresie 74D4350040A5 został zabroniony przez serwer DHCP 172.16.184.194 (Serwer DHCP wysłał komunikat DHCPNACK).

 

Ale to dot. karty sieciowej

Dobra koniec alt już działa, nie wiem jak to się stało, ale sie naprawił :slight_smile: dziękuje Bogdan oraz Areh że chcieliście pomóc :slight_smile: