Nie działający aparat SE K770i

Mam takie pytanie czy istnieje jakiś program który mógłby obsługiwać aparat w telefonie.A konkretnie w SE K770i. Pytam ponieważ jest jakiś błąd że nie wykrywa mi aparatu z poziomu funkcji “aparat”.

A już np. w programie face warp jestem w stanie zrobić zdjęcie.

Prosiłbym o podanie nazwy programu, tylko żeby obsługiwał on chociaż 2 mpx, a najlepiej 3,2 ponieważ taką właśnie rozdzielczością dysponuje ten telefon.

Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź

Przywróć telefon do ustawień fabrycznych… na 80% powinno pomóc, jeżeli nie to wgraj czysty soft… (to już na bank pomoże)

Jeżeli ani jedno ani drugie nie pomaga to znaczy że aparat może nie łączyć… wtedy trzeba telefon rozkręcić i dopiąć aparat, bardzo proste.

Rób według napisanej kolejności… Oczywiście pamiętając aby zrobić kopie zapasową potrzebnych Ci plików

a czy w telefonie był wgrywany już soft ? możę jest wgrany zły sterownik do aparatu ? polecam wgrac ten plik na nowo i sprawdzić a jak nie wiesz jak to zrobić pisz na forum to pomoge jak bede umiał.

cinus4444 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Muszę powiedzieć,że już to jakiś czas temu robiłem i ani jedno ani drugie nie pomogło. Nie rozkręcałem tylko telefonu, ale jestem pewien że to nie to, z prostej przyczyny jak już włączę aparat to wtedy nie działa także przez zewnętrzną aplikację czyli w tym wypadku face warpa, czyli do póki nie włączę normalnie aparatu to działa on w zewnętrznym programie.

I dlatego szukam jakiegoś programu a nie próbuję naprawiać aparatu.

A sterowniki wgrywałem przed aktualizacją przez SUS-em, co niestety zmieniło cida na 53 i w tym wypadku już nie potrafię nic zrobić.

Wgrywałeś nowy czysty soft i nie pomogło? To ja bym od razu go rozkręcił… zapewne dobrze nie łączy aparat lub trzeba przeczyścić styki… systemowa aplikacja aparatu może właśnie dlatego nie chcieć się włączyć… Miałem kiedyś podobnie w K700i

tak wgrywałem i nie pomogło, ok postaram się go rozkręcić i zobaczyć, ale może mi to trochę zająć czasu bo nawet nie mam torx-ów, ale maksymalnie do dwóch dni dam znać czy się udało :smiley:

Dodane 24.08.2012 (Pt) 17:24

Dobra dzięki wszystkim którzy mi pomogli, rozkręciłem telefon i okazało się że aparat jest dobrze dopięty itp., więc nie tu jest problem.