Nie działający ekran w HTC Desire Z


(Karaska141) #1

Witam

 

Kolega chciał mi sprzedać HTC Desire Z za 50 zł telefon był zaniedbany ale działa do dzisiaj. Jak siedział rano na lekcji to wyłączył mu sie, wyjął baterie i włożył z powrotem telefon zawibrował ale ekran sie nie włączył, więc ponownie wyjął baterie i znów próbował włączyć dał znak ale ekran wg nie mrugnął ni nic,a druga sprawa to ze bateria sie bardzo mocno grzeje. I chciałbym sie od was dowiedzieć co to moze być czy wyświetlacz czy taśma, telefon ie upadł tylko sam od siebie zaczął sie tak zachowywać. I jaki by był koszt naprawy tego telefonu i ile jest warty uszkodzony.


(rubin714p) #2

Skoro bateria się grzeje to gdzieś jest zwarcie. Telefon mogłbyć zalany .Dam Ci dobrą rade odpuść sobie kupno takiego telefonu o ile juz go nie kupiłeś bo koszt naprawy może być duży o ile da się coś zrobic? 


#3

Karaska141, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.