Nie działający Google Chrome i JAVA - prośba o pomoc


(Żelek) #1

Witam.

Od kilku dni borykam się z takim dziwnym problemem. Jak to zawsze bywa chciałem odpalić Internet, więc klikam na ikonę Google Chrome i nic się nie dzieje. Zupełnie nic się nie pojawia. W żaden sposób nie szło odpalić tej przeglądarki więc odinstalowałem i zainstalowałem ponownie. Było już dobrze.

Dzisiaj chciałem odpalić program, który do działania wykorzystuje JAVE, niestety program twierdził, że nie mam jej zainstalowanej chociaż była. Inny program też nie mógł się włączyć przez "brak" JAVY. Siedzę teraz przed komputerem i usuwałem zbędne programy od ASUS'a. Wyczytałem, że są nie przydatne więc nie chciałem ich trzymać.

Chcę wejść do neta i co? Znowu Chrome się nie włącza i co najlepsze znowu JAVA przestaje działać. Czyli Chrome i JAVA tak jakby się gryzły. Nie wiem co się dzieje, ale ogólnie dość wolno mi się laptop włącza, pomimo optymalizacji autostartu i dobrego configu laptopa (i5, 4GB RAM'u).

Wklejam link do log'a z OTL'a, może coś siedzi mi w komputerze, nie wiem. Uważam, że dbam o to by żaden syf się nie przedostał, ale może jednak coś jest nie tak.

OTL.txt: http://wklej.org/id/577428/

Extras.txt: http://wklej.org/id/577430/

-- Dodane 17.08.2011 (Śr) 1:41 --

Nikt nie pomoże, nawet nie zajrzy do logów?


(Kulczan1) #2

Chyba mam rozwiązanie dla Ciebie miałem ten sam problem. Sprawdź jaką masz wersje javy jak masz update 30 to weź to odinstaluj i zainstaluje update 29 i śmiga jak głupie