Nie działający kosz w Windows 7

Witam,

Dziś usuwałem plik tekstowy. Chciałem aby był on przeniesiony do kosza, lecz został od razu usunięty. Jak ustawić, aby pliki najpierw były przenoszone do kosza? Nie zmieniałem ustawień kosza. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Klikasz prawym na koszu -> Właściwości -> Zaznacz Rozmiar niestandardowy

W “Rozmiar maksymalny (MB):” Wpisz o jakiej wielkości plik maksymalnie może mieścić się w koszu.

Witam,

Kliknij prawym przyciskiem myszy (PPM) na ikonce “kosza”. Następnie wybierz “Właściwości”. Upewnij się, że posiadasz zaznaczoną opcje w “Ustawieniach dla wybranej lokalizacji”, “Rozmiar nie standardowy: […]”

zamiast “Nie przenoś plików do Kosza. Usuń pliki natychmiast”

Jeżeli to nie pomoże sprawdź czy nie masz zainstalowanego innego programu do usuwania np: bezpowrotnie plików z komputera.

Upewnij się, że takie ustawienia masz zastosowane dla wszystkich dysków twardych widocznych w okienku powyżej.

Powyższą instrukcję oparłem na ustawieniach z Windows’a 7

Nie mogę zmienić opcji http://img405.imageshack.us/img405/1238/koszu.jpg Nie mam zainstalowanego innego programu do usuwania.

Upewnij się, że konto/użytkownik, na którym pracujesz posiada uprawnienia administratora a ikonka koszu nie jest skrótem.

Jeżeli jesteś administratorem sprawdź czy nie posiadasz zablokowanej tej opcji przez serwer, do którego możesz być podłączony.

Komputer nie jest podpięty do serwera, kosz nie jest skrótem.

Dodane 15.05.2011 (N) 21:42

Konto jest administratorem.

A czy twoje konto jest administratorem ?

Możesz mieć jaszcze zablokowaną tę opcję w kontroli rodzicielskiej lub w zasadach konta/użytkownika nie pamiętam jak gdzie to dokładnie było.

A czy twoje konto jest administratorem ?

Możesz mieć jaszcze zablokowaną tę opcję w kontroli rodzicielskiej lub w zasadach konta/użytkownika nie pamiętam jak gdzie to dokładnie było.

A gdzie w Zasadach konta może to być?

Kliknij “START” i wpisz “zasady”, wybierz “Zasady zabezpieczeń lokalnych”

Blokada zmiany ustawień kosza jest tylko teorią i nie musi się potwierdzić, po prostu nic mi nie przychodzi do głowy.