Nie działający poprawnie Windows - brak reakcji na polecenia

Jako, że to mój pierwszy post na forum wypadałoby się przywitać. :wink:

Mój problem jest ogromnie poważny (przynajmniej dla mnie - bo chyba nie ma nic gorszego od źle dzialającego systemu). Postaram się wszystko porządnie objaśnić - mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie mi pomóc.

A więc - wczoraj jak zwykle pracowałem przed komputerem. Wszystko pięknie, ładnie, ale zaczęło sie coś chrzanic i to dość poważnie… dlatego przywrocilem system do stanu sprzed kilku dni. Po wszystkim okazalo sie, że… nie dziala nic. Prócz internet explorera nie dziala ZUPEŁNIE NIC. Jestem przerażony. Klikając na aplikacje GG (mimo, ze znajduje sie na innej partycji) aplikacja się nie otwiera. Klikając na ponowne przywracanie systemu program się nie uruchamia. System awaryjny jest bezużyteczny bo wszystko wyglada tak samo jakbym uruchamial system normalnie. Mogę klikać na przerózne aplikacje ale i tak zadna sie nie otwiera. Chcialbym to wszystko naprawic, ale moj zasob wiedzy nie jest ogromny w tej dziedzinie. Moze ktos z Was byl w podobnej sytsuacji i postara mi sie pomoc. Dodam ze nie moge skopiowac nawet tekstu! :smiley:

Co istotne- jak pewnie sami wiecie- probowalem zastosowac najbardziej wyjsciowa sytuacje, czyli ponowne zainstalowanie WinXP. No i co ciekawe ku mojemu zdumieniu okienko sie otwiera, jednak klikajac na ‘‘Zainstaluj system Windows’’ nic nie dziala. Nic sie nie uruchamia. Kropka. To wyglada tak jakby komp byl w stanie wegetacji. :smiley:

Proszę o jakąkolwiek pomoc, bo naprawde komputer to dla mnie nie zabawka i prócz słuchania muzyki do rozrywki minie sluży, tylko do pracy. A tak pracować się nie da.

Pozdrawiam i liczę na sensowne i szybkie odpowiedzi :slight_smile:

Widen , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

kasperskim on-line przeskanuj, może wirus się wkradł.

Sprobuje, ale wątpliwe, aby to rozwiazało problem, tym bardziej, że już skanowalem wczesniej, dziś przed tym chrzanem który mnie wnerwial niemilosiernie. Poza tym nawet zainstolowane aplikacje nie dzialają… Bardziej oczekuję porady jak od nowa zainstalować Win, tylko w inny sposób… może ktoś z was wie jak to domowo zrobić…?

Ściągnij (na innym kompie), wypal na płytę i przeskanuj tym

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … k+8.8.1.29

Co do instalacji Windows to bootujesz płytę. Wchodzisz w bios i ustawiasz First booting device (czy coś w tym stylu) na CD\DVD. Podobnie rzecz ma się do wyżej poleconego Kaspersky’ego.

Najpierw przeleć tym Kaspersky’m. Jeśli system będzie się uruchamiał to dobrze. Jeśli nie - instalacja nakładkowa, lub instalacja świeżego Windowsa.

Dzięki wielkie, jeszcze za nim przeczytałem Twoją wypowiedź tak zrobiłem. :slight_smile:

Pozdrawiam! :wink: