Nie działający tuner po podłączeniu do Androida

Witam! dziś podłączyłem Gigabyte U7300 do Tabletu z androidem żeby sprawdzić czy go wykryje…okazało się iż po odłączeniu i podłączeniu spowrotem do pc tuner nie działa :frowning: jest wykrywany jako “rtl 2832u” zamiast tak jak było wcześniej “tvusb” i sterowniki nie zaskakują :frowning: da się go jakoś odratować czy można wyrzucić do kosza?

Najpierw proponował bym sprawdzić czy działa na innym sprzęcie, jeżeli mamy szczęście i zadziała to odinstalować wszystkie sterowniki i programy z nim związane i zainstalować od nowa. Jeżeli nie, a jest jeszcze na gwarancji, to warto z niej skorzystać. A tak już poza tematem, jeżeli zostanie odratowany, to może posłużyć do zabawy z programem SDRSharp.

Pomyślałem logicznie i ze względu na to iz tuner teraz jest wykrywany jako realtek… zainstalowałem sterowniki realteka i wszystko śmiga :smiley: swoją drogą dziwne ze coś takiego się stało po podłączeniu tunera do androida, żeby nie było sprawdzałem też na innym pc i też nie wykrywa go normalnie tylko jako realtek… :slight_smile:

Ważne że działa :slight_smile: Ale jeśli jest jeszcze na gwarancji to myślę, że warto z niej skorzystać, na wszelki wypadek, bo to dość dziwny przypadek jest.